Twoje wsparcie w rekrutacji
PODGLĄD NIEAKTYWNEGO/NIEOPŁACONEGO OGŁOSZENIA

Laborant Kontroli Jakości (k/m)

UWAGA!
Ogłoszenie straciło swoją ważność dnia: 2020-10-22

W PPG każdego dnia pracujemy nad udoskonalaniem i dostarczaniem farb, powłok i produktów specjalistycznych, którym nasi klienci ufają już od ponad 130 lat. Dzięki zaangażowaniu i kreatywności pozwalamy im sprostać nawet największym wyzwaniom przed jakimi stają. Współpracujemy ściśle, aby znaleźć najlepsze rozwiązania. Nasza siedziba główna mieści się w Pittsburghu, a zakłady i centra innowacji zlokalizowane są w ponad 70 krajach. Obsługujemy klientów z branż: budowlanej, produktów konsumenckich, przemysłowej i transportowej. Aby dowiedzieć się więcej odwiedź naszą stronę i śledź PPG na LinkedIn.

Zakres obowiązków:

Zakres odpowiedzialności:

  • wykonywanie badań odbiorczych, międzyoperacyjnych produkowanych wyrobów i półproduktów według harmonogramu
  • wykonywanie badań wyrobów zgłaszanych jako reklamacje jakościowe
  • odnotowanie wyników w rejestrach badań i w systemie SAP, analiza wyników i zgłaszanie niezgodności
  • gromadzenie i archiwizowanie próbek
  • bieżące prowadzenie wymaganej dokumentacji badań
  • wykonywanie badań kontrolnych i nadzór nad sprzętem kontrolno-pomiarowym

Wymagania:

  • wykształcenie minimum średnie lub wyższe (mile widziane kierunki związane z chemią)
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • dyspozycyjność do pracy zmianowej
  • dobra znajomość obsługi komputera i pakietu MS Office
  • umiejętność obsługi zintegrowanych systemów informatycznych typu SAP będzie dodatkowym atutem
  • umiejętność współpracy w zespole oraz umiejętności interpersonalne
  • chęć ciągłego doskonalenia i podnoszenia kwalifikacji

Oferujemy:

  • atrakcyjne warunki zatrudnienia
  • bezpośrednie zatrudnienie w  oparciu o umowę o pracę
  • pracę w międzynarodowej firmie będącej liderem w swojej branży
  • możliwość rozwoju zawodowego poprzez uczestnictwo w ciekawych projektach
Zawód:
Laborant
Miejsce pracy:
Cieszyn
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Oferta dodana w dniu:
09-10-2020
Oferta wygasła w dniu:
22-10-2020
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

DIAGNOSTA LABORATORYJNY MIKROBIOLOG

Zawód: laborant Rodzaj: umowa na okres próbny
Szpital Rjonowy w Raciborzu im dr Józefa Rostka
od 2800 zł
UoP brutto/mies.
Racibórz
09-10-2020
od 2800 zł

INSPEKTOR POMIAROWIEC

Zawód: laborant Rodzaj: umowa o pracę
STANISŁAW BIELASZKA PRZEDSIĘBIORSTWO TRANSPORTOWO-HANDLOWO-USŁUGOWE
2600-3600 zł
Jastrzębie-Zdrój
06-10-2020

LABORANT

PCC SYNTEZA SPÓŁKA AKCYJNA
od 2800 zł
Kędzierzyn-Koźle
02-09-2020
od 2800 zł

LABORANT

EUROCERAS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
od 3000 zł
28-08-2020
od 3000 zł

LABORANT (STAŻ)

Zawód: laborant Rodzaj: inna
Kontakt przez PUP
od 1057 zł
Lędziny
29-09-2020
od 1057 zł

DIAGNOSTA LABORATORYJNY

NIEPUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ ZAKŁAD DIAGNOSTYKI MEDYCZNEJ ANNA GĄSIOREK I WSPÓLNICY
od 3000 zł
Dąbrowa Górnicza
27-05-2020
od 3000 zł