Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 25.12.2023

Serwisanci teletechniczni do przyuczenia!

Natalia
  • Wrocław, dolnośląskie

Informatyk

Umowa o pracę

HR Partner to Agencja Rekrutacyjna (17264) która kieruje kandydatów do bezpośredniego zatrudnienia w sprawdzonych firmach. Idealnie odpowiadamy na potrzeby obecnego rynku pracy. Dzięki skuteczności staliśmy się Partnerem biznesowym wielu firm z całej Polski. Każdy kandydat uzyskuje zatrudnienie bezpośrednie już od pierwszego dnia pracy.

W związku z rozwojem firmy naszego stałego klienta, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Serwisant sieci teletechnicznych (nie wymagamy doświadczenia)
Miejsce pracy: Wrocław lub powiat wrocławski

Obowiązki:

- montaż urządzeń i usług telekomunikacyjnych w domach abonentów
- budowa i konserwacja elementów sieci oraz urządzeń
- wykonywanie instalacji światłowodowych
- usuwanie uszkodzeń, awarii i stanów zagrożeń na sieciach dostępowych

Wymagania

- mile widziane osoby, które ukończyły liceum/technikum informatyczne lub pokrewne
- prawo jazdy kat. B (warunek konieczny)
- zdolności manualno-techniczne
- motywacja do pracy oraz gotowość do nauki i podnoszenia kwalifikacji
- dyspozycyjność
- brak przeciwwskazań do pracy na wysokości

Oferujemy

- stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę
- praktyczne przeszkolenie na stanowisku pracy oraz możliwość podnoszenia kwalifikacji
- pracę w przyjaznym zespole serwisowym
- wynagrodzenie zasadnicze w okresie próbnym 2600 -2900 brutto
- wynagrodzenie po okresie próbnym 3500-4000 brutto
- bogaty pakiet benefitów pozapłacowych: karta Multisport, dofinansowanie do wczasów i kolonii