Twoje wsparcie w rekrutacji
PODGLĄD NIEAKTYWNEGO/NIEOPŁACONEGO OGŁOSZENIA

Doradca ds. Telefonicznej Obsługi Klientów Biznesowych

UWAGA!
Ogłoszenie straciło swoją ważność dnia: 2020-09-29

SMART-HR - Jesteśmy Agencją Rekrutacyjną realizującą ambitne projekty rekrutacyjne dla naszych Klientów. Cechuje nas precyzja w działaniu oraz krótki czas realizacji zleceń.

Dla naszego Klienta – firmy z branży energetycznej, w związku z intensywnym rozwojem, poszukujemy osoby na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • Obsługa oraz utrzymywanie pozytywnych relacji z klientami poprzez profesjonalny kontakt i doradztwo
  • Sprzedaż usług energetycznych w segmencie B2B oraz pozyskiwanie nowych klientów
  • Realizowanie planów sprzedażowych

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku- doświadczenie w telesprzedaży będzie dodatkowym atutem
  • Motywacja do działania i realizacji celów sprzedażowych
  • Komunikatywność i wysoka kultura osobista, bardzo dobra organizacja czasu pracy własnej oraz rzetelność i sumienność
  • Gotowość do rozwoju zawodowego w obszarze zarządzania zespołem
  • Znajomość pakietu MS Office, w tym Excela

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie stałe oraz prowizje sprzedażowe
  • Szkolenia produktowe i sprzedażowe
  • Możliwość zdobycia doświadczenia w renomowanej firmie z branży energetycznej o międzynarodowym zasięgu oraz możliwość awansu na stanowisko Koordynatora
  • Opiekę medyczną, kartę Multisport oraz inne pozapłacowe benefity
Zawód:
Telemarketer
Miejsce pracy:
Warszawa
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Oferta dodana w dniu:
16-09-2020
Oferta wygasła w dniu:
29-09-2020
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

Private Corporate Consulting Sp. z o. o.
Radom
11-09-2020
Ostrów Mazowiecka
11-09-2020

TELEMARKETER

Zawód: telemarketer Rodzaj: umowa o pracę
od 2600 zł
UoP brutto/mies.
Ryki
17-09-2020
od 2600 zł