Twoje wsparcie w rekrutacji
PODGLĄD NIEAKTYWNEGO/NIEOPŁACONEGO OGŁOSZENIA

Product Designer

UWAGA!
Ogłoszenie straciło swoją ważność dnia: 2020-09-29

SMART-HR - Jesteśmy Agencją Rekrutacyjną realizującą ambitne projekty rekrutacyjne dla naszych Klientów. Cechuje nas precyzja w działaniu oraz krótki czas realizacji zleceń.

Dla naszego Klienta – stabilnej firmy programistycznej, prowadzącej doradztwo informatyczne, poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Praca w trybie Home Office lub w oddziale firmy

(Warszawa, Gdańsk, Katowice, Wrocław, Łódź, Białystok, Poznań)

Zakres obowiązków:

  • Tworzenie interfejsów internetowych i mobilnych opartych na UI/UX
  • Współtworzenie projektów dla klientów z całego świata
  • Zarządzanie wewnętrznymi i zewnętrznymi projektami zespołowymi oraz udział w procesach wewnętrznych
  • Zapewnienie wysokiej jakości realizowanych projektów
  • Komunikacja z klientami, edukowanie i prowadzenie warsztatów

Wymagania:

  • Znajomość zasad projektowania UI i UX
  • Minimum 2 letnie doświadczenie jako Product Designer  lub UX&UI Designer
  • Wiedza w zakresie tego, jak tworzyć przepływy użytkowników i budować architekturę informacji
  • Posiadanie własnego portfolio (Dribble, Behance lub podobne, z rozpisanymi case studies zarówno aplikacji mobilnych jak i stron internetowych)
  • Posiadanie podstawowej wiedzy na temat zaawansowanych narzędzi do prototypowania (takich jak Principle, Framer i podobne)
  • Znajomość najpopularniejszych frameworków frontendowych (Bootstrap, Flexbox, Material Design, iOS)
  • Znajomość narzędzi Google Analytics, Hojtar, Usertesting.com
  • Praca zespołowa, motywacja do podejmowania nowych wyzwań, chęć rozwoju
  • Język angielski na poziomie biegłym (mile widziane C1); język polski nie jest wymagany
  • Doświadczenie w wystąpieniach publicznych (konferencje, spotkania w których brałeś udział jako prelegent)

Oferujemy:

  • Pakiet benefitów: karta Multisport, prywatna opieka medyczna i stomatologiczna, ubezpieczenie medyczne dla pracownika i członków rodziny, opcjonalnie ubezpieczenie na życie dla Ciebie i Twojej rodziny
  • Duże możliwości rozwoju zawodowego: indywidualny budżet na szkolenia; pracę w doświadczonym, wysoko wykwalifikowanym zespole Specjalistów
  • Wysokiej jakości sprzęt komputerowy
  • Darmowe przekąski w biurze oraz dofinansowanie do obiadów
  • Spotkania integracyjne i wspólne aktywności
Zawód:
Projektant
Miejsce pracy:
Łódź
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Oferta dodana w dniu:
16-09-2020
Oferta wygasła w dniu:
29-09-2020
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)