Twoje wsparcie w rekrutacji

Asystent Wsparcia Operacyjnego z językiem francuskim

UWAGA!
Ogłoszenie straciło swoją ważność dnia: 2020-09-30

Zakres obowiązków:

Zdalny proces rekrutacyjny!

Do Twoich podstawowych zadań należeć będzie:

  • Zarządzanie bazą wewnętrzną, wprowadzanie do niej nowych danych,
  • Dokładna weryfikacja danych, porównywanie i korekcja w systemie
  • Zatwierdzanie i dalsze procesowanie dokumentów zgodnie z wymogami firmy
  • Codzienne zapewnianie wsparcia klientom, rozwiązywanie problemów zgłaszanych przez nich drogą mailową lub telefoniczną

Wymagania:

Szukamy właśnie Ciebie, jeśli:

  • Posługujesz się językiem francuskim w swobodny sposób
  • Znasz język angielski w stopniu komunikatywnym
  • Jesteś otwarty/a na nowe wyzwania zawodowe
  • Umiesz pracować w zespole

Oferujemy:

Nasz Klient oferuje:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Ścieżkę kariery (możliwość awansu, rekrutacje wewnętrzne, szkolenia)
  • Codzienny kontakt z językami obcymi w praktyce
  • Kompleksowe wdrożenie
  • Benefity takie jak: Karta Multisport, ubezpieczenie medyczne, vouchery, dodatkowe zajęcia językowe;

Jesteś zainteresowany/a? Wyślij CV!

Zawód:
Pracownik administracyjno - biurowy
Miejsce pracy:
Warszawa
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Oferta dodana w dniu:
16-09-2020
Oferta wygasła w dniu:
30-09-2020
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

Specjalista ds. Łańcucha Dostaw z niemieckim

Zawód: pracownik administracyjno - biurowy Rodzaj: umowa o pracę
Radom
Warszawa

18-09-2020

Purchasing Specialist with English

Radom
Warszawa

18-09-2020

Buyer with English

Radom
Warszawa

18-09-2020

Specjalista ds. Zakupów z j. angielskim

Radom
Warszawa

18-09-2020

Kupiec z niemieckim

Radom
Warszawa

18-09-2020