Twoje wsparcie w rekrutacji

(Młodszy) Konsultant z językiem francuskim

UWAGA!
Ogłoszenie straciło swoją ważność dnia: 2020-09-30

Zakres obowiązków:

Czy chcesz:

  • Na co dzień używać języka francuskiego?
  • Wziąć udział w kompleksowych szkoleniach?
  • Rozwinąć karierę w międzynarodowym środowisku?

Zadania:

  • Zarządzanie bazą wewnętrzną, wprowadzanie do niej nowych zamówień
  • Dokładna weryfikacja danych, porównywanie i korekcja w systemie
  • Zatwierdzanie i dalsze procesowanie dokumentów zgodnie z wymogami firmy
  • Zapewnianie wsparcia klientom, rozwiązywanie problemów zgłaszanych przez nich drogą mailową lub telefoniczną;

Wymagania:

Wymagania:

  • Dyspozycyjność do pracy na pełen etat
  • Bardzo dobra znajomość j. francuskiego i dobra znajomość j.angielskiego,
  • Chęć zdobycia doświadczenia i rozwoju w strukturach międzynarodowych
  • Doświadczenia nie wymagamy,lecz będzie ono atutem

Oferujemy:

Nasz klient oferuje:

  • Zdalny proces rekrutacyjny
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia
  • Kompleksowy program wdrożeniowy dla każdego nowego pracownika
  • Ścieżkę kariery (możliwość awansu, rekrutacje wewnętrzne, szkolenia)
  • Codzienny kontakt z językami obcymi w praktyce
  • Pakiet benefitów (Multisport, opieka medyczna, kursy językowe, Vouchery, etc.)
Zawód:
Pracownik administracyjno - biurowy
Miejsce pracy:
Warszawa
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Oferta dodana w dniu:
16-09-2020
Oferta wygasła w dniu:
30-09-2020
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

Specjalista ds. Łańcucha Dostaw z niemieckim

Zawód: pracownik administracyjno - biurowy Rodzaj: umowa o pracę
Radom
18-09-2020

Purchasing Specialist with English

Radom
18-09-2020

Buyer with English

Radom
18-09-2020

Specjalista ds. Zakupów z j. angielskim

Radom
18-09-2020

Kupiec z niemieckim

Radom
18-09-2020