Twoje wsparcie w rekrutacji

Business Client Administrator with FRENCH

UWAGA!
Ogłoszenie straciło swoją ważność dnia: 2020-09-30

Zakres obowiązków:

Your tasks:

  • Providing support for French-speaking business Clients
  • Analyzing problems related to order management, providing corrective resolutions
  • Contacting via phone & e-mail

Wymagania:

Requirements:

  • Fluent French (C1) and communicative English (B2)
  • Previous experience with in customer service area as an asset
  • Strong organizational skills with the ability to prioritize effectively
  • Excellent communication skills and the ability to interact professionally with a diverse group of clients

Oferujemy:

Our Clients offers:

  • Attractive salary and an interesting package of benefits,
  • The ability to constantly improve professional qualifications in the international environment,
  • A clear path of professional development towards an expert or leadership side,
  • The ability to improve language skills inside the organization,
  • Interesting trainings tailored to the needs of employees.
Zawód:
Specjalista ds. obsługi klienta
Miejsce pracy:
Warszawa
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Oferta dodana w dniu:
16-09-2020
Oferta wygasła w dniu:
30-09-2020
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

Iglotex Dystrybucja Polska Sp. z o.o.

Specjalista ds. Obsługi Klienta

Zawód: specjalista ds. obsługi klienta Rodzaj: umowa o pracę
Raszyn
Warszawa

23-09-2020
Żak

Legionowo
Warszawa

14-09-2020

PRAC.DS. OBSŁUGI KLIENTA

Zawód: specjalista ds. obsługi klienta Rodzaj: inna
Kontakt przez PUP
od 1440 zł
UoP brutto/mies.
Radom
Warszawa

29-09-2020
od 1440 zł