Twoje wsparcie w rekrutacji

Advanced French speakers wanted!

UWAGA!
Ogłoszenie straciło swoją ważność dnia: 2020-09-30

Zakres obowiązków:

Zadania:
• Dbanie o całościowe procesowanie zamówień,
• Odbieranie zamówień i ich koordynacja,
• Weryfikacja danych, korygowanie błędów,
• Sprawdzanie dostępności produktu,
• Zarządzanie zamówieniami w programie SAP,
• Stały telefoniczny i mailowy kontakt z Klientem wewnętrznym i dostawcami

Wymagania:

Wymagania:
• Bardzo dobra znajomość języka francuskiego i dobra angielskiego
• Doświadczenie niewymagane
• Umiejętność pracy pod presją czasu i współpracy w ramach zespołu
• Dostępność do pracy na pełen etat
• Chęć rozwoju w obszarze łańcucha dostaw

Oferujemy:

Nasz klient oferuje:
• Atrakcyjne warunki zatrudnienia
• Stabilizację zawodową - umowę o pracę
• Kompleksowy program wdrożeniowy
• Pracę w międzynarodowej organizacji i szansę na rozwój
• Pakiet benefitów - Karta Multisport, ubezpieczenie medyczne, bonusy etc.

Zawód:
Pracownik administracyjno - biurowy
Miejsce pracy:
Warszawa
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Oferta dodana w dniu:
16-09-2020
Oferta wygasła w dniu:
30-09-2020
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

Specjalista ds. Łańcucha Dostaw z niemieckim

Zawód: pracownik administracyjno - biurowy Rodzaj: umowa o pracę
Radom
Warszawa

18-09-2020

Purchasing Specialist with English

Radom
Warszawa

18-09-2020

Buyer with English

Radom
Warszawa

18-09-2020

Specjalista ds. Zakupów z j. angielskim

Radom
Warszawa

18-09-2020

Kupiec z niemieckim

Radom
Warszawa

18-09-2020