Twoje wsparcie w rekrutacji

Young Professional with French

UWAGA!
Ogłoszenie straciło swoją ważność dnia: 2020-09-30

Zakres obowiązków:

Twoje zadania na stanowisku:

  • Przyjmowanie zgłoszeń klientów.
  • Obsługa mailowa i telefoniczna klientów biznesowych.
  • Budowanie i utrzymywanie relacji z międzynarodowymi Klientami.
  • Wsparcie działów księgowości pod kątem należności, zobowiązań lub księgi głównej.
  • Rozwiązywanie problemów i delegowanie ich do odpowiednich komórek.

Wymagania:

Oczekujemy od Ciebie:

  • Bardzo dobra znajomość języka francuskiego.
  • Dobra znajomość języka angielskiego.
  • Umiejętność obsługi komputera oraz pakietu MS Office.
  • Mile widziane doświadczenie w kontakcie z Klientem lub w dziale księgowości.
  • Dobra organizacja czasu pracy.

Oferujemy:

Nasz klient oferuje:

  • Pracę w międzynarodowym środowisku.
  • Stabilne zatrudnienie.
  • Pakiet szkoleń i kursów.
  • Benefity (karta Multisport, kursy językowa i opieka zdrowotna).
  • Zdobycie doświadczenia w miedzynarodowej korporacji.
Zawód:
Pracownik administracyjno - biurowy
Miejsce pracy:
Warszawa
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Oferta dodana w dniu:
16-09-2020
Oferta wygasła w dniu:
30-09-2020
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

Specjalista ds. Łańcucha Dostaw z niemieckim

Zawód: pracownik administracyjno - biurowy Rodzaj: umowa o pracę
Radom
18-09-2020

Purchasing Specialist with English

Radom
18-09-2020

Buyer with English

Radom
18-09-2020

Specjalista ds. Zakupów z j. angielskim

Radom
18-09-2020

Kupiec z niemieckim

Radom
18-09-2020