Twoje wsparcie w rekrutacji

Administrator danych - j. francuski

UWAGA!
Ogłoszenie straciło swoją ważność dnia: 2020-09-30

Zakres obowiązków:

Opis stanowiska:
• Administrowanie danymi kont klientów francuskojęzycznych
• Wprowadzanie i aktualizacja danych kontaktowych w
wewnętrznej bazie
• Nadzór nad dokumentacją - sprawdzanie kompletności
potrzebnych informacji
• Ścisła współpraca z działem handlowym

Wymagania:

Wymagania:

Bardzo dobra znajomość języka francuskiego
Komunikatywna znajomość języka angielskiego
• Dodatkowe doświadczenie w pracy z językami - mile widziane
• Gotowość do ciągłego rozwoju

Oferujemy:

Nasz klient oferuje:

Zdalny proces rekrutacyjny
• Atrakcyjne warunki zatrudnienia
• Kompleksowy program wdrożeniowy
• Pracę w ciekawym, wielokulturowym środowisku
• Szansę na rozpoczęcie kariery w międzynarodowej organizacji
• Możliwości rozwoju
• Pakiet benefitów (Multisport, kursy językowe, Vouchery, etc.)
• Umowę o pracę

Zawód:
Pracownik administracyjno - biurowy
Miejsce pracy:
Warszawa
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Oferta dodana w dniu:
16-09-2020
Oferta wygasła w dniu:
30-09-2020
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

Specjalista ds. Łańcucha Dostaw z niemieckim

Zawód: pracownik administracyjno - biurowy Rodzaj: umowa o pracę
Radom
Warszawa

18-09-2020

Purchasing Specialist with English

Radom
Warszawa

18-09-2020

Buyer with English

Radom
Warszawa

18-09-2020

Specjalista ds. Zakupów z j. angielskim

Radom
Warszawa

18-09-2020

Kupiec z niemieckim

Radom
Warszawa

18-09-2020