Twoje wsparcie w rekrutacji

SPECJALISTA DS. PERSONALNYCH

Ogłoszenie na stanowisko SPECJALISTA DS. PERSONALNYCH - Kontakt-Simon S.A.

Kontakt-Simon S.A. jest wiodącym w Polsce producentem osprzętu elektroinstalacyjnego, którego historia sięga roku 1921. Obecnie firma jest częścią dwóch europejskich grup przemysłowych - włoskiego Urmet Domus oraz hiszpańskiego Simon Holding. Dzięki tym udziałom Kontakt-Simon ma dostęp do światowych technologii i produktów oraz współpracuje z uznanymi projektantami, co pozwala na stworzenie kompleksowych rozwiązań elektroinstalacyjnych i oświetleniowych dla mieszkań, domów, budynków biurowych oraz innych przestrzeni użyteczności publicznej.

KONTAKT-SIMON S.A.

wiodący producent osprzętu elektroinstalacyjnego

poszukuje kandydatów na stanowisko:

(miejsce pracy: Czechowice-Dziedzice)

Stanowisko:SPECJALISTA DS. PERSONALNYCH

Zakres obowiązków

  • kompleksowa obsługa kadrowa pracowników;
  • ewidencja czasu pracy;
  • prowadzenie akt osobowych i dokumentacji pracowniczej;
  • przygotowywanie raportów i analiz na potrzeby wewnętrzne;
  • przygotowywanie raportów GUS, PFRON;
  • nadzór nad terminowością szkoleń BHP i badań lekarskich;
  • administrowanie świadczeniami pozapłacowymi dla pracowników;
  • aktywny udział w projektowaniu i wdrażaniu nowych procesów i narzędzi twardego i miękkiego HR oraz ich komunikacja,
  • wsparcie dla kadry w zakresie wdrażania działań rozwojowych oraz planów sukcesji, zarządzania talentami, ocen okresowych, szkoleń, projektów motywacyjnych itp.
  • kompleksowe prowadzenie procesów rekrutacyjnych i adaptacji nowych pracowników (onboarding);
  • inicjowanie aktywności EB oraz dbanie o efektywną komunikację wewnątrz zakładu jak i z rynkiem,

Wymagania

  • wykształcenie wyższe kierunkowe;
  • min. 2-letnie doświadczenie w dziale personalnym;
  • praktyczna znajomość zagadnień z zakresu kadr i zarządzania zasobami ludzkimi (mile widziane doświadczenie w zakresie prowadzenia projektów związanych z miękkim HR);
  • bardzo dobra znajomość prawa pracy;
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego;
  • obowiązkowość, rzetelność, dokładność, umiejętność pracy w zespole;
  • dobra organizacja pracy i wykazywanie się inicjatywą w proponowaniu rozwiązań.

Oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy w celu zastępstwa na okres 1,5 roku z możliwością przedłużenia umowy na czas nieokreślony;
  • przyjazną atmosferę i wysoką kulturę pracy;
  • pakiet świadczeń pozapłacowych: ubezpieczenie medyczne, dopłaty do wypoczynku, pracowniczy program emerytalny, możliwość dofinansowania nauki w szkołach wyższych, kursy językowe, karty sportowo-rekreacyjne.
Podaj swój adres e-mail, aby odpowiedzieć na tę ofertę pracy
Dzięki temu pracodawca będzie mógł szybciej się z Tobą skontaktować.
lub
Zaloguj się do Aplikuj.pl, aby przesłać zgłoszenie
Na podstawie Twoich danych profilowych przygotujemy aplikację na wybraną ofertę pracy.
lub
Załóż konto w Aplikuj.pl i prześlij zgłoszenie
Aby w pełni korzystać z portalu, zarejestruj się, uzupełnij dane i jednym kliknięciem wysyłaj aplikacje do pracodawców. Rejestracja jest całkowicie bezpłatna.
Klauzula informacyjna ›
Wiadomość z linkiem do zmiany hasła została wysłana.
Przypomnij hasło
Podaj adres e-mail użyty podczas rejestracji. Wyślemy Ci link do zmiany hasła.
Dodaj swoje CV i wyślij zgłoszenie do pracodawcy
Możesz również dołączyć list motywacyjny.
Max. rozmiar pliku: 5 MB
Rozszerzenia: PDF, DOC, DOCX, ODT
* - pola oznaczone gwiazdką są wymagane
Twoja aplikacja
została wysłana!
Dziękujemy - przekazaliśmy Twoje zgłoszenie do pracodawcy.
Twoje zgłoszenie na tę ofertę pracy zostało już wcześniej wysłane.
Nie możesz aplikować ponownie.
Zobacz wszystkie oferty pracy firmy:
Kontakt-Simon S.A.

Uwagi dotyczące aplikowania:

Osoby zainteresowane ofertą proszone są o wysłanie aplikacji za pomocą przycisku APLIKUJ.
Prosimy o załączanie CV.

Klauzula informacyjna:

Informujemy, że Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Kontakt-Simon S.A. z siedzibą w Czechowicach-Dziedzicach, przy ul. Bestwińskiej 21. Pełny obowiązek informacyjny znajduje się na stronie: ochrona danych osobowych

Więcej o nas na: www.kontakt-simon.com.pl

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Kontakt-Simon S.A. z siedzibą w Czechowicach-Dziedzicach przy ul. Bestwińskiej 21 moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji.

Jeżeli wyrażają Państwo chęć udziału w przyszłych rekrutacjach prosimy o dopisanie klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych przez Kontakt-Simon S.A. z siedzibą w Czechowicach-Dziedzicach przy ul. Bestwińskiej 21, w celu realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych.

Zawód:
Specjalista ds. HR
Miejsce pracy:
Czechowice-Dziedzice
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Oferta dodana w dniu:
25-09-2020
Oferta wygasa w dniu:
09-10-2020
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

Done Deliveries Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Andrychów
Opublikowana:17-09-2020

POŚREDNIK PRACY - STAŻYSTA

Zawód: specjalista ds. hr Rodzaj: inna
Kontakt przez PUP
od 1033 zł
UoP brutto/mies.
Sosnowiec
Opublikowana:11-03-2020
od 1033 zł

LIDER PRACOWNIKÓW TYMCZASOWYCH

od 2720 zł
Będzin
Opublikowana:14-09-2020
od 2720 zł

KOORDYNATOR DS.PRACOWNICZYCH

Gliwice
Opublikowana:15-09-2020

SPECJALISTA DO SPRAW CZASOWEGO ZATRUDNIANIA PRACOWNIKÓW

Zawód: specjalista ds. hr Rodzaj: umowa o pracę
od 3000 zł
Gliwice
Opublikowana:08-09-2020
od 3000 zł

KOORDYNATOR DO SPRAW CUDZOZIEMCÓW