Twoje wsparcie w rekrutacji

PRACOWNIK SERWISU INSTALACJI PNEUMATYCZNYCH

Nasza firma

Już od kilkunastu lat pomagamy naszym klientom. W czym?

Obsługujemy branżę przemysłową, doradzamy klientom w aspektach technicznych, pomagamy rozwiązywać problemy z jakimi borykają się w swoich zakładach np. w utrzymaniu ruchu. Sprzedajemy produkty, komponenty, ale jesteśmy dla naszych klientów również po to, aby wspomóc ich w zakresie specjalistycznej wiedzy, doradztwie technicznym, w realizacji projektów z zakresu m.in budowy maszyn, automatyzacji procesów produkcyjnych, optymalizacji układów pneumatycznych, hydraulicznych, napędów i wielu innych, wynikających z bieżących potrzeb.

Nie boimy się wyzwań! Większość naszych rozwiązań realizowanych u klientów jest prototypowa. Nieustannie uczymy się, szukamy innowacyjnych rozwiązań.

A wszystko to jest możliwe dzięki naszym pracownikom, którzy nie muszą, a chcą! Każdy z nas wie w którym kierunku zmierza firma, jakie są oczekiwania  i zasady działania. Zostały ona odzwierciedlone w naszej misji UTRZYMUJEMY PRZEMYSŁ W RUCHU i wizji DOSTARCZAĆ NOWOCZESNE ROZWIĄZANIA DLA PRZEMYSŁU.

Chcesz wiedzieć o nas więcej?

Zajrzyj na www.intertrade.com.pl lub na nasz profil na FB, Lin.

Obecnie do naszego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: serwisy, montaże u klientów na terenie Śląska oraz Małopolski

JEŚLI TO WŁAŚNIE TY:

  • chcesz pomagać nam w budowie/serwisowaniu/montażu instalacji pneumatycznych dla naszych klientów,
  • lubisz poszerzać swoją wiedzę, być na czasie z nowinkami technicznymi, technologicznymi,
  • jesteś kreatywny/-a i masz własne pomysły na realizację powierzonych zadań,
  • cenisz sobie profesjonalizm,
  • swoją konsekwencją i systematyczną pracą osiągasz zamierzone cele,
  • świetnie komunikujesz się z ludźmi,
  • jesteś gotowy/-a do realizacji wyzwania jakim jest współtworzenie naszej firmy.

TO SZUKAMY WŁAŚNIE CIEBIE!

Zakres obowiązków:

  • montaż / serwisowanie instalacji pneumatycznych u klientów na terenie Śląska i Małopolski.

Wymagania:

  • mile widziane wykształcenie średnie techniczne,

  • mile widziana znajomość zagadnień z zakresu mechaniki, pneumatyki,

  • mile widziane uprawnienia dot. obsługi podestów ruchomych,

  • zmysł techniczny, zdolności manualne,

  • rzetelność i zaangażowanie w realizację powierzonych zadań,

  • czynne prawo jazdy kategorii B,

  • komunikatywność, samodzielność, konsekwencja w działaniu.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • konkurencyjne  wynagrodzenie,
  • możliwość zdobycia uprawnień i autoryzacji serwisowych,
  • wsparcie doświadczonych pracowników w realizacji zadań,
  • profesjonalne narzędzia pracy,
  • system szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych.

Podaj swój adres e-mail, aby odpowiedzieć na tę ofertę pracy
Dzięki temu pracodawca będzie mógł szybciej się z Tobą skontaktować.
lub
Zaloguj się do Aplikuj.pl, aby przesłać zgłoszenie
Na podstawie Twoich danych profilowych przygotujemy aplikację na wybraną ofertę pracy.
lub
Załóż konto w Aplikuj.pl i prześlij zgłoszenie
Aby w pełni korzystać z portalu, zarejestruj się, uzupełnij dane i jednym kliknięciem wysyłaj aplikacje do pracodawców. Rejestracja jest całkowicie bezpłatna.
Klauzula informacyjna ›
Wiadomość z linkiem do zmiany hasła została wysłana.
Przypomnij hasło
Podaj adres e-mail użyty podczas rejestracji. Wyślemy Ci link do zmiany hasła.
Dodaj swoje CV i wyślij zgłoszenie do pracodawcy
Możesz również dołączyć list motywacyjny.
Max. rozmiar pliku: 5 MB
Rozszerzenia: PDF, DOC, DOCX, ODT
* - pola oznaczone gwiazdką są wymagane
Twoja aplikacja
została wysłana!
Dziękujemy - przekazaliśmy Twoje zgłoszenie do pracodawcy.
Twoje zgłoszenie na tę ofertę pracy zostało już wcześniej wysłane.
Nie możesz aplikować ponownie.
Prosimy o wypełnienie formularza przygotowanego przez pracodawcę
Po kliknięciu w przycisk zostaniesz przekierowany na zewnętrzną stronę z formularzem pracodawcy do zbierania CV kandydatów.
Zobacz wszystkie oferty pracy firmy:
Inter Trade Sp. z o.o.

Uwagi dotyczące aplikowania:

Osoby zainteresowane ofertą proszone są o wysłanie aplikacji za pomocą przycisku APLIKUJ.
Prosimy o załączanie CV.

Klauzula informacyjna:

Administratorem danych osobowych jest:
Inter Trade Sp. z o.o. , ul. Legionów 243A , 43-502 Czechowice- Dziedzice, NIP: 548-23-13-420
Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez:
zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.

Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 3 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.

Zawód:
Serwisant
Miejsce pracy:
Czechowice-Dziedzice
Forma zatrudnienia:
praca stała
Oferta dodana w dniu:
15-09-2020
Oferta wygasa w dniu:
29-09-2020
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

IBC SERVICE SP.Z O.O. SP.K.

SERWISANT OPAKOWAŃ PRZEMYSŁOWYCH

Zawód: serwisant Rodzaj: umowa o pracę
Ustroń
Opublikowana:11-09-2020
ALUPROF S.A.

Młodszy serwisant

Goleszów
Opublikowana:17-09-2020
SZOPA DAWID PRZEDSIĘBIORSTWO ROBÓT SPECJALNYCH "TORFBUD"
od 2900 zł
UoP brutto/mies.