Twoje wsparcie w rekrutacji

Pracownik sklepu - dbanie o ekspozycję - praca od października!

UWAGA!
Ogłoszenie straciło swoją ważność dnia: 2020-09-29

Manpower (Agencja zatrudnienia nr 412) to globalna firma o ponad 70-letnim doświadczeniu, działająca w 82 krajach. Na polskim rynku jesteśmy od 2001 roku i obecnie posiadamy prawie 35 oddziałów w całym kraju. Naszym celem jest otwieranie przed kandydatami nowych możliwości, pomoc w znalezieniu pracy odpowiadającej ich kwalifikacjom i doświadczeniu. Więcej informacji na temat Manpower znajduje się na www.manpower.pl

Skontaktuj się z nami - to nic nie kosztuje, możesz za to zyskać profesjonalne doradztwo i wymarzoną pracę!

Manpower (Agencja zatrudnienia - numer certyfikatu 412) to światowy lider w dziedzinie HR o ponad 60-cio letniej tradycji.

Obecnie dla naszego Klienta, renomowanej firmy z wieloletnią tradycją z branży motoryzacyjenj poszukujemy osób na stanowisko:

PRACOWNIK SKLEPU

Skoczów

Zakres obowiązków:

  • dbanie o ekspozycję (uzupełnianie towaru, zmiany w ustawieniu zgodnie z wytycznymi, weryfikacja poprawności cen),
  • prace magazynowe (dbanie o prawidłowe rozmieszczenie zapasu towaru w magazynie),
  • prace porządkowe (utylizacja starych materiałów marketingowych, pakowanie i odsyłanie nadmiaru elementów mebli i regałów sklepowych).

Wymagania:

  • sprawność fizyczna,
  • dyspozycyjność do wykonywania pracy w godzinach 9:00-17:00, 13:00-21:00,
  • zaangażowanie w powierzone obowiązki, skrupulatość i rzetelność,
  • mile widziany status studenta.

Oferujemy:

  • możliwość podjęcia pracy od 1 października,
  • zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie,
  • stawkę w wysokości 19 zł brutto (dla studenta brutto=netto),
  • wsparcie dedykowanego konsultanta przez cały okres zatrudnienia.
Zawód:
Merchandiser
Miejsce pracy:
Skoczów
Forma zatrudnienia:
umowa zlecenie
Wynagrodzenie:
19-19 zł UoP brutto/h
Oferta dodana w dniu:
15-09-2020
Oferta wygasła w dniu:
29-09-2020
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

PRACOWNIK ROZKŁADAJĄCY TOWAR NA PÓŁKACH

Zawód: merchandiser Rodzaj: inna
Kontakt przez PUP
Tychy
Skoczów

15-09-2020

PRACOWNIK DZIAŁU PRZEPŁYWU TOWARU

Zawód: merchandiser Rodzaj: umowa o pracę
Katowice
Skoczów