Twoje wsparcie w rekrutacji

Specjalista ds. rekrutacji

Perfect Consulting – Znamy tych, których Ty chcesz poznać

Najważniejszą dla nas wartością jest zaufanie oraz zadowolenie naszych Klientów i Kandydatów, dlatego od ponad 20 lat działamy w branży HR, dzielimy się swoją wiedzą i pomagamy Wam rozwijać swój potencjał.

Stawiamy na poszerzanie horyzontów, inspirujemy działania, otwieramy możliwości.

Perfect Consulting to strategiczny Partner Biznesowy w zakresie HR.

Miejsce pracy: Gdynia

Tym razem rekrutujemy dla siebie - Szukamy osoby, która dołączy do naszego zespołu

Zakres obowiązków:

  • prowadzenie procesów rekrutacji na stanowiska różnego szczebla w rożnych branżach
  • tworzenie i realizacja strategii rozwoju kompetencji pracowników
  • tworzenie polityki HR w firmie
  • praca w systemach rekrutacyjnych
  • kreowanie pozytywnego wizerunku firmy

Wymagania:

  • min 2 letnie doświadczenie w pracy na stanowisku konsultanta w agencji pracy lub w prowadzeniu projektów rekrutacyjnych,
  • wykształcenie wyższe (zarządzanie zasobami ludzkimi, psychologia)
  • doświadczenie w obsłudze klienta
  • szybkość w działaniu i zaangażowanie
  • doskonała organizacja pracy własnej i samodzielność w działaniu
  • umiejętność analitycznego myślenia
  • wysoka kultura biznesowa i doskonałe zdolności interpersonalne
  • chęć pracy z ludźmi i zainteresowanie obszarem HR
  • znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • pracę na stanowisku umożliwiającą rozwój kompetencji zawodowych
  • dużą samodzielność oraz swobodę w działaniu,;
  • nowoczesne biuro z pyszną kawą w centrum miasta
  • firmowe lunche
  • osiągalny system premii
  • przyjazne środowisko pracy oraz wsparcie zespołu specjalistów
Podaj swój adres e-mail, aby odpowiedzieć na tę ofertę pracy
Dzięki temu pracodawca będzie mógł szybciej się z Tobą skontaktować.
lub
Zaloguj się do Aplikuj.pl, aby przesłać zgłoszenie
Na podstawie Twoich danych profilowych przygotujemy aplikację na wybraną ofertę pracy.
lub
Załóż konto w Aplikuj.pl i prześlij zgłoszenie
Aby w pełni korzystać z portalu, zarejestruj się, uzupełnij dane i jednym kliknięciem wysyłaj aplikacje do pracodawców. Rejestracja jest całkowicie bezpłatna.
Klauzula informacyjna ›
Wiadomość z linkiem do zmiany hasła została wysłana.
Przypomnij hasło
Podaj adres e-mail użyty podczas rejestracji. Wyślemy Ci link do zmiany hasła.
Dodaj swoje CV i wyślij zgłoszenie do pracodawcy
Możesz również dołączyć list motywacyjny.
Max. rozmiar pliku: 5 MB
Rozszerzenia: PDF, DOC, DOCX, ODT
* - pola oznaczone gwiazdką są wymagane
Twoja aplikacja
została wysłana!
Dziękujemy - przekazaliśmy Twoje zgłoszenie do pracodawcy.
Twoje zgłoszenie na tę ofertę pracy zostało już wcześniej wysłane.
Nie możesz aplikować ponownie.
Zobacz wszystkie oferty pracy firmy:
Perfect Consulting

Uwagi dotyczące aplikowania:

Osoby zainteresowane ofertą proszone są o wysłanie aplikacji za pomocą przycisku APLIKUJ.
Prosimy o załączanie CV.

Klauzula informacyjna:

Administratorem danych osobowych jest Perfect Consulting - Hanna Kąkol 81-383 Gdynia ul. Żołnierzy I Armii Wojska Polskiego 13, NIP: 9580193054. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Perfect Consulting - Hanna Kąkol 81-383 Gdynia ul. Żołnierzy I Armii Wojska Polskiego 13, NIP: 9580193054 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.

Zawód:
HR Manager
Miejsce pracy:
Gdynia
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Oferta dodana w dniu:
15-09-2020
Oferta wygasa w dniu:
29-09-2020
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)