Twoje wsparcie w rekrutacji

HR Administrator with French

UWAGA!
Ogłoszenie straciło swoją ważność dnia: 2020-09-29

Zakres obowiązków:

Opis stanowiska:

·         przygotowywanie dokumentów pracowniczych: umów o pracę, zaświadczeń, świadectw pracy,

·         czynności administracyjne związane z prowadzeniem dokumentacji pracowniczej,

·         aktualizowanie danych pracowniczych w systemie SAP,

·         zapewnienie bieżącego wsparcia dla kadry menedżerskiej pracowników firmy zlokalizowanych w Niemczech,

·         aktualizowanie bazy wiedzy związanej z prawem pracy i regulacjami obwiązującymi w ramach grupy.

Wymagania:

Wymagania:

·         minimum roczne doświadczenie we wsparciu procesów HR, obsłudze klienta biznesowego lub księgowości procesowej,

·         bardzo dobra znajomość języka francuskiego oraz komunikatywna angielskiego,

·         nastawienie na wsparcie biznesu, umiejętność pracy w zespole,

·         bardzo dobra organizacja pracy, dokładność,

·         ponadprzeciętne umiejętności komunikacyjne.

Oferujemy:

Oferta obejmuje:

·         pracę w dużej i stabilnej firmie o globalnym zasięgu,

·         możliwość rozwoju, nauki i zdobywania doświadczenia w międzynarodowym środowisku,

·         umowę o pracę, pakiet świadczeń socjalnych.

Miejsce pracy Kraków lub Warszawa - praca stacjonarna.

Zawód:
Pracownik administracyjno - biurowy
Miejsce pracy:
Warszawa
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Oferta dodana w dniu:
15-09-2020
Oferta wygasła w dniu:
29-09-2020
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

Specjalista ds. Łańcucha Dostaw z niemieckim

Zawód: pracownik administracyjno - biurowy Rodzaj: umowa o pracę
Radom
Warszawa

18-09-2020

Purchasing Specialist with English

Radom
Warszawa

18-09-2020

Buyer with English

Radom
Warszawa

18-09-2020

Specjalista ds. Zakupów z j. angielskim

Radom
Warszawa

18-09-2020

Kupiec z niemieckim

Radom
Warszawa

18-09-2020