Twoje wsparcie w rekrutacji

HR & Payroll Administrator with French or German

UWAGA!
Ogłoszenie straciło swoją ważność dnia: 2020-09-29

Zakres obowiązków:

• ścisła współpraca z partnerem obsługującym pracodawcę w sferze kadrowo-płacowej,
• obsługa umów cywilno-prawnych,
• sporządzanie list płac,
• obsługa wewnętrznego systemu czasu pracy
• zakładanie i prowadzenie akt osobowych pracowników zgodnie z obowiązującymi przepisami,
• bieżąca archiwizacja dokumentacji pracowniczej,
• przygotowywanie raportów, zestawień w zakresie kadr i płac,
• prowadzenie szkoleń dla nowoprzyjętych pracowników

Wymagania:

Od kandydatów oczekujemy:

• co najmniej 1-2 lata doświadczenia w obszarze obsługi kadrowo-płacowej pracowników,
• biegła znajomość jednego z języków: francuskiego lub niemieckiego,
• bardzo dobra znajomość języka angielskiego (min. B2)
• umiejętność pracy w zespole, komunikatywność, bardzo dobra organizacja pracy,
• dbałość o jakość i terminowość wykonywanych zadań,

Oferujemy:

Nasi Partnerzy biznesowi oferują:

• umowę o pracę i atrakcyjne wynagrodzenie,
• prywatna opieka medyczna,
• Karta Multisport / Multicafeteria,
• Karta Lunchowa
• grupowe ubezpieczenie na życie
• elastyczne godziny pracy
• szkolenia branżowe i językowe
• bony wartościowe z okazji ślubu/narodzin dzieci
• wypłaty z Funduszu świadczeń socjalnych takie jak: dofinansowanie do wakacji, bony na Święta, paczki dla dzieci
• owoce w biurze

Zawód:
Pracownik administracyjno - biurowy
Miejsce pracy:
Warszawa
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Oferta dodana w dniu:
15-09-2020
Oferta wygasła w dniu:
29-09-2020
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

Specjalista ds. Łańcucha Dostaw z niemieckim

Zawód: pracownik administracyjno - biurowy Rodzaj: umowa o pracę
Radom
Warszawa

18-09-2020

Purchasing Specialist with English

Radom
Warszawa

18-09-2020

Buyer with English

Radom
Warszawa

18-09-2020

Specjalista ds. Zakupów z j. angielskim

Radom
Warszawa

18-09-2020

Kupiec z niemieckim

Radom
Warszawa

18-09-2020