Twoje wsparcie w rekrutacji

Analyst with Dutch

UWAGA!
Ogłoszenie straciło swoją ważność dnia: 2020-09-28

Zakres obowiązków:

Responsibilities:
- phone and e-mail contact with Dutch clients,
- booking of invoices and other financial documents,
- analysing reports and data,
- helping to run support services for our team.

Wymagania:

Requirements:
- fluent Dutch and communicative English,
- good knowledge of Microsoft Office,
- Excellent interpersonal skills, team spirit,
- ability to work full-time.

Oferujemy:

Our client offers:
- stable employment and benefits package,
- internal and external trainings, language courses,
- international environment,
- flexible working hours.

Zawód:
Pracownik administracyjno - biurowy
Miejsce pracy:
Warszawa
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Oferta dodana w dniu:
14-09-2020
Oferta wygasła w dniu:
28-09-2020
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

Specjalista ds. Łańcucha Dostaw z niemieckim

Zawód: pracownik administracyjno - biurowy Rodzaj: umowa o pracę
Radom
18-09-2020

Purchasing Specialist with English

Radom
18-09-2020

Buyer with English

Radom
18-09-2020

Specjalista ds. Zakupów z j. angielskim

Radom
18-09-2020

Kupiec z niemieckim

Radom
18-09-2020