Twoje wsparcie w rekrutacji

Konsultant Językowy - język francuski

UWAGA!
Ogłoszenie straciło swoją ważność dnia: 2020-09-28

Zakres obowiązków:

Zadania:

  • Procesowanie dokumentacji biznesowej pod względem językowym
  • Wsparcie w tworzeniu prezentacji marketingowych
  • Kontakt z biznesowym klientem
  • Uczestnictwo w spotkaniach biznesowych w roli wsparcia językowego
  • Współpraca z innymi działami firmy

Wymagania:

Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość j.francuskiego w mowie i piśmie
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację
  • Znajomość MS Office (w szczególności Excel)
  • Komunikatywność
  • Samodzielność i skrupulatność

Oferujemy:

Nasz klient oferuje:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę oraz atrakcyjne wynagrodzenie + premie
  • REKRUTACJE ONLINE
  • Możliwość nawiązania długofalowej współpracy
  • Dogodną lokalizację biura blisko metra
  • Benefity: prywatną opiekę medyczną, dofinansowanie do karty sportowej MultiSport, katrę lunchową i kartę My Benefit
  • elastyczne godziny pracy
Zawód:
Pracownik administracyjno - biurowy
Miejsce pracy:
Warszawa
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Oferta dodana w dniu:
14-09-2020
Oferta wygasła w dniu:
28-09-2020
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

Specjalista ds. Łańcucha Dostaw z niemieckim

Zawód: pracownik administracyjno - biurowy Rodzaj: umowa o pracę
Radom
18-09-2020

Purchasing Specialist with English

Radom
18-09-2020

Buyer with English

Radom
18-09-2020

Specjalista ds. Zakupów z j. angielskim

Radom
18-09-2020

Kupiec z niemieckim

Radom
18-09-2020