Twoje wsparcie w rekrutacji

Specjalista do spraw produkcji i marketingu

UWAGA!
Ogłoszenie straciło swoją ważność dnia: 2020-09-28

Zakład Produkcji Gumowej hoko sp. j.

Zakład Produkcji Gumowej hoko K. Hodor R. Karbowniczek Sp.J.

funkcjonuje na rynku od 28 lat.

Zakresem naszej działalności jest produkcja formowych wyrobów gumowych,

w oparciu o własne nowoczesne technologie.

Zakład zatrudnia wykwalifikowany zespół fachowców z dużym doświadczeniem,

co przekłada się na jakość produkowanych wyrobów.

Miejsce pracy: Kraków

Poszukujemy dynamicznej, otwartej, pełnej pomysłów i własnej inicjatywy osoby.

Zakres obowiązków:

  • Zarządzanie organizacją pracy podległego zespołu, planowanie zadań i koordynacja ich wykonania
  • Nadzór nad przebiegiem procesu produkcyjnego zgodnie z obowiązującymi w Zakładzie normami, przepisami BHP i ppoż.
  • Identyfikowanie i rozwiązywanie bieżących problemów produkcyjnych, technicznych i organizacyjnych
  • Odpowiedzialność za efektywność, terminowość i wysoką jakość wytwarzanego produktu
  • Doskonalenie procesów produkcji mających wpływ na bezpieczeństwo, jakość, efektywność operacyjną i kosztów
  • Współpraca z innymi komórkami w zakresie wdrażania nowych produktów i w zakresie spraw bieżących
  • Zapewnienie ciągłości ruchu maszyn, urządzeń i instalacji
  • Planowanie przeglądów, remontów i konserwacji maszyn, urządzeń i instalacji
  • pozyskiwanie nowych kontrahentów, wdrażanie nowych produktów

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne/chemiczne
  • Umiejętność planowania oraz zarządzania zespołem
  • Umiejętność analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów
  • Umiejętność szybkiego podejmowania decyzji, ustalania priorytetów w zmiennych warunkach
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • biegła znajomość obsługi komputera – programów Microsoft Office – Word, Excel
  • odpowiedzialność i dokładność

Oferujemy:

  • dobre i stabilne warunki zatrudnienia
  • możliwość podniesienia swoich kwalifikacji oraz zdobycia doświadczenia
  • ciekawą i samodzielną pracę

Zawód:
Specjalista
Miejsce pracy:
Kraków
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Oferta dodana w dniu:
23-09-2020
Oferta wygasła w dniu:
28-09-2020
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

Virtu Holding Sp. z o.o.

Specjalista ds. planowania produkcji

Zawód: specjalista Rodzaj: umowa o pracę
Zawiercie
Kraków

01-10-2020
ŚLĄSKA FUNDACJA BK

Specjalista Terapii Uzależnień

Zawód: specjalista Rodzaj: inna

POLECANA
Śląskie
29-09-2020 POLECANA
HR SIGMA Sp. z o.o.

Specjalista ds. zamówień publicznych

Bielsko-Biała
Kraków

25-09-2020
Grupa Inbud Bielsko

POLECANA
Kraków

21-09-2020 POLECANA

Specjalista ds. księgowości

Zawód: specjalista Rodzaj: praca stała
Powiatowy Inspektorat Weterynarii w Pińczowie
Pińczów
Kraków

29-09-2020

Specjalista ds. zamówień publicznych w zakresie dostaw i usług

Komenda Wojewódzka Policji w Katowicach
Katowice
Kraków

24-09-2020

Specjalista ds. bezpieczeństwa i higieny pracy

Śląski Urząd Wojewódzki w Katowicach
Katowice
Kraków

23-09-2020

Specjalista

Karpacki Oddział Straży Granicznej w Nowym Sączu
Nowy Sącz
Kraków

24-09-2020

Specjalista ds. finansowo - księgowych

Powiatowy Inspektorat Weterynarii w Cieszynie
Cieszyn
Kraków

29-09-2020