Twoje wsparcie w rekrutacji

RZEMIEŚLNIK KDR 1102-23/20

UWAGA!
Ogłoszenie straciło swoją ważność dnia: 2020-09-18

Zakres obowiązków:

utrzymywanie sprawności oświetlenia w budynku Sądu, w tym oświetlenia awaryjnego i ewakuacyjnego, wykonywanie drobnych napraw i konserwacji urządzeń elektrycznych, wykonywanie prac naprawczo-remontowych na terenie obiektu sądu, pomoc pozostałym członkom personelu obsługi przy cięższych pracach porządkowych i remontowych, obsługa elektronarzędzi, utrzymywanie porządku terenów zewnętrznych

Wymagania:

Wykształcenia:
zasadnicze zawodowe, brak
Inne wymagania:
Wymagania: uprawnienia elektryczne SEP E do 1 kV, pełna zdolność do czynności prawnych oraz korzystanie z pełni praw publicznych, niekaralność - kandydat nie może być skazany prawomocnym wyrokiem sądu za przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub przestępstwo skarbowe, stan zdrowia pozwalający na wykonywanie prac na stanowisku elektryka.
Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy:
NIE

Oferujemy:

Wynagrodzenie brutto:
od 2 800 PLN
Opis wynagrodzenia:
Praca w godzinach: 07.30 - 15.30
Umowa o pracę na czas określony w celu zastępstwa nieobecnego w pra
System wynagradzania:
Czasowy ze stawką miesięczną

Informacje:

Miejsce pracy:
Piekarska 1, 41-902 Bytom, powiat: m. Bytom, woj: śląskie
Wymiar etatu:
1
Zmianowość:
jedna zmiana
Zapewnienie wyżywienia:
NIE
Zapewnienie zakwaterowania:
NIE
Zatrudnienie od zaraz:
NIE
Pracodawca pokrywa koszt przejazdu do Polski:
NIE
Przeznaczone dla osób niepełnosprawnych (finansowanie z PFRON):
NIE
Dane kontaktowe:
Sąd Rejonowy w Bytomiu
Sposób aplikowania:
bezpośrednio do pracodawcy
Wymagane dokumenty:
UWAGA - ogłoszenie KDR 1102-23/20 na stronie Sądu Rejonowego w Bytomiu w zakładce "OFERTY PRACY"
W związku z zaistniałą sytuacją epidemiologiczną preferowany kontakt osobisty po wcześniejszym ustaleniu terminu tel. lub mailowym
Sposób kontaktu / przekazania dokum.:
Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail
Zawód:
Rzemieślnik
Bytom
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Wynagrodzenie:
od 2800 zł UoP brutto/mies.
Oferta dodana w dniu:
11-09-2020
Oferta wygasła w dniu:
18-09-2020
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

2600-4500 zł
UoP brutto/mies.
Studzienice
Opublikowana:15-01-2020
2600-3000 zł
Blachownia
Opublikowana:31-08-2020

ROBOTNIK DO PRACY CIĘŻKIEJ

Zawód: rzemieślnik Rodzaj: umowa na okres próbny