Twoje wsparcie w rekrutacji

Team Leader

UWAGA!
Ogłoszenie straciło swoją ważność dnia: 2020-09-25

Portal i Agencja doradztwa personalnego sektora spożywczego i inżynieryjnego.

Do swojego zespołu poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Team Leader

miejsce pracy: Łódź

Zakres obowiązków:

  • Budowanie zespołu projektowego
  • Wdrażanie nowych osób do zespołu , adaptacja pracowników, coachingi.
  • Aktywna sprzedaż usług rekrutacyjnych na stanowiska specjalistyczne i managerskie
  • Opieka nad Klientem stałym
  • Przygotowywanie ofert współpracy dla klientów
  • Negocjacje z Klientem
  • Planowanie strategii sprzedaży i realizacji procesów rekrutacyjnych
  • Realizacja procesów rekrutacyjnych do TOP Klientów
  • Przeprowadzanie rozmów z kandydatami ( wywiady, wstępne , pogłębione, badanie kompetencji miękkich)
  • Przygotowywanie profili osobowych dla Klienta

Wymagania:

  • Doświadczenie na stanowisku leaderskim,
  • Doświadczenia w sprzedaży usług rekrutacyjnych a także w realizacji samodzielnie procesów rekrutacji stałych na szczeblach specjalistycznych i managerskich.
  • Znajomość narzędzi motywowania pracowników, coachingowych, adaptacji pracowników
  • Dobrej organizacja pracy i planowania zadań
  • Łatwości w nawiązywaniu kontaktów interpersonalnych
  • Zdolności budowania długofalowych relacji biznesowych
  • Umiejętności ustalania priorytetów
  • Umiejętności pracy w zespole
  • Umiejętności pracy w oparciu o realizacje celów.

Oferujemy:

  • Elastyczność w działaniu i planowaniu zadań
  • Konkretną ścieżkę w karierze zawodowej
  • Możliwości awansu na stanowisko : Team Leader.
  • Umowa o pracę , elastyczny czas pracy
  • Dodatkowe benefity.
Zawód:
Specjalista ds. HR
Miejsce pracy:
Łódź
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Oferta dodana w dniu:
11-09-2020
Oferta wygasła w dniu:
25-09-2020
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

POŚREDNIK PRACY

Zawód: specjalista ds. hr Rodzaj: umowa na okres próbny
od 2680 zł
UoP brutto/mies.
Koło
Łódź

14-09-2020
od 2680 zł
Teresin
Łódź

22-09-2020