Twoje wsparcie w rekrutacji

DORADCA FINANSOWY

UWAGA!
Ogłoszenie straciło swoją ważność dnia: 2020-09-25

Phinance S.A. to największa niezależna firma doradztwa finansowego w Polsce, której celem jest zapewnienie spokoju i bezpieczeństwa finansowego klientów oraz budowanie z nimi trwałych relacji. Współpraca z wieloma instytucjami kredytowymi i ubezpieczeniowymi zapewnia kompleksową obsługę klientów osobistych, jak i biznesowych.

Phinance S.A. oddział w Łodzi prowadzi rekrutację na stanowisko:

DORADCY FINANSOWEGO – możliwość pracy zdalnej

Zakres obowiązków:

  • Kompleksowa obsługa klientów i budowanie długotrwałych relacji
  • Umawianie spotkań z klientami, prowadzenie kalendarza spotkań
  • Analiza finansów osobistych, jak i firmowych klientów różnych segmentów
  • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów
  • Przygotowywanie dokumentacji ubezpieczeniowej i finansowej
  • Prezentacja i sprzedaż produktów finansowych
  • Współpraca z największymi towarzystwami ubezpieczeniowymi i bankami w Polsce

Wymagania:

  • Lubisz wyzwania
  • Nastawienie na realizacje wyznaczonych celów
  • Komunikatywność
  • Wysoka kultura osobista
  • Chęć do zdobywania doświadczenia w branży finansowej i sprzedażowej
  • Min. średnie wykształcenie (mile widziane wyższe kierunkowe bądź w trakcie nauki
  • Pozytywne nastawienie na pracę i sukces
  • Umiejętność obsługi pakietu MS Office
  • Doświadczenie w branży finansowej bądź sprzedażowej, będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • Pakiety szkoleń produktowych i sprzedażowych
  • Uzyskanie licencji produktowych potwierdzonych licencją KNF
  • Nieograniczony dostęp do najlepszych rozwiązań finansowych
  • Rozwój kompetencji miękkich – umiejętności komunikacji, negocjacji oraz autoprezentacji
  • Atrakcyjne wynagrodzenie oparte na systemie prowizyjnym uzależnionym od wyników sprzedażowych
  • Dostęp do profesjonalnego systemu e-learningów, systemu CRM, wsparcia marketingowego i merytorycznego
  • Pomoc w wyborze ścieżki kariery i jej późniejszego rozwoju
  • Elastyczne godziny pracy
  • Wyjazdy na konferencje branżowe oraz szkolenia produktowe
  • Kartę Multisport

Zawód:
Agent ubezpieczeniowy
Miejsce pracy:
Łódź
Forma zatrudnienia:
kontrakt
Oferta dodana w dniu:
11-09-2020
Oferta wygasła w dniu:
25-09-2020
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

AGENTA UBEZPIECZENIOWY

Zawód: agent ubezpieczeniowy Rodzaj: umowa o pracę
od 3500 zł
UoP brutto/mies.
Ozorków
Łódź

09-09-2020
od 3500 zł

ASYSTENT AGENTA UBEZPIECZENIOWEGO

Zawód: agent ubezpieczeniowy Rodzaj: inna
Kontakt przez PUP
od 1440 zł