Twoje wsparcie w rekrutacji

Operator Wytłaczarki - od 15 euro brutto/h - Belgia

UWAGA!
Ogłoszenie straciło swoją ważność dnia: 2020-09-24

Ogłoszenie na stanowisko Operator Wytłaczarki - od 15 euro brutto/h - Belgia - Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o.

Agencja Zatrudnienia KS Service Sp. z o.o. jest polską agencją pracy (KRAZ 7254) certyfikowaną także na terytorium Belgii.

Obecnie dla naszego Klienta specjalizującego się w produkcji opakowań z polietylenu poszukujemy kandydatów na stanowisko Operatora Wytłaczarek.

Stanowisko:Operator Wytłaczarki - od 15 euro brutto/h - Belgia

Zakres obowiązków

  • polska umowa o pracę na warunkach belgijskich (będziesz otrzymywać wynagrodzenie belgijskie i rozliczać się w Polsce)
  • wynagrodzenie rozpoczynające się od 15 euro brutto/h (w zależności od doświadczenia kandydata)
  • dodatki zmianowe
  • karta paliwowa, dofinansowanie paliwa na zjazdy do Polski, dodatek 100 euro brutto/mies. za podwożenie innego Pracownika
  • system poleceń
  • opieka polskojęzycznego koordynatora w Belgii oraz pomoc w zorganizowaniu zakwaterowania

Wymagania

  • obsługa maszyny wytłaczającej opakowania (ustawianie parametrów)
  • zarządzanie procesem wytłaczania
  • kontrola jakości wytwarzanego produktu
  • organizacja transportu wewnętrznego (obsługa wózka widłowego niskiego składowania)

Oferujemy

  • doświadczenie na analogicznym stanowisku
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • gotowość do wysiłku fizycznego (podnoszenie worków do 25kg)
  • uprawnienia do obsługi wózka widłowego niskiego składowania (mile widziane)
  • możliwość wyjazdu swoim samochodem

Zawód:
Pracownik fizyczny
Miejsce pracy:
Belgia
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Oferta dodana w dniu:
10-09-2020
Oferta wygasła w dniu:
24-09-2020
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)