Praca - Pracownik socjalny - Poznań

Centrum Medyczne HCP Sp. z o.o.
  • Poznań, wielkopolskie

Inny

Umowa o pracę

Centrum Medyczne HCP Sp. z o.o. Szpital im. Św. Jana Pawła II w Poznaniu zatrudni:

PRACOWNIKA SOCJALNEGO

Oczekujemy:
- Wykształcenia wyższego lub ukończonego kolegium pracowników służb społecznych (zgodnie z art. 116 ust. 1 pkt 1 i 2 ustawy o pomocy społecznej);
- Znajomości przepisów prawnych z zakresu pomocy społecznej, k.p.a., uregulowań prawnych dot. ochrony danych osobowych;
- Odpowiedzialności i zaangażowania w powierzone obowiązki;
- Komunikatywności, empatii i umiejętności pracy w zespole.

Oferujemy

- Pracę w intensywnie rozwijającym się Centrum Medycznym HCP Sp. z o.o.;
- Stałą pracę – jesteśmy zainteresowani długofalową współpracą;
- Możliwość rozwoju zawodowego;
- Dobrą, przyjazną atmosferę w naszym Zespole nastawionym na wysoką jakość usług pielęgnacyjnych, współpracę i życzliwość.

Zakres obowiązków:
- Prowadzenie pracy socjalnej i jej dokumentowanie;
- Przeprowadzanie rodzinnych wywiadów środowiskowych oraz występowanie na tej podstawie o pomoc dla zainteresowanych;
- Współpraca z placówkami pomocy społecznej, organizacjami pozarządowymi
i instytucjami, których działalność uzupełnia lub wspiera formy pomocy społecznej udzielanej Pacjentom Medycznego Centrum HCP Sp. z o.o.

Osoby spełniające powyższe wymagania zachęcamy do wysłania CV i LM na adres @ wraz z następującą zgodą na przetwarzanie danych osobowych:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Centrum Medyczne HCP
Sp. z o.o. w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko Pracownika socjalnego.
lub
Sp. z o.o. w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko Pracownika socjalnego dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej oraz przyszłych rekrutacji.

Przed wysłaniem dokumentów rekrutacyjnych prosimy o zapoznanie się z treścią klauzuli informacyjnej dla Kandydatów do pracy .
Dodana
Wygasa (za 4 dni temu)