Twoje wsparcie w rekrutacji

Operator/ka produkcji oświetlenia samochodowego- praca w Czechach

Grupa Work Service działa od 1999 roku i jest największą agencją zatrudnienia w Polsce. Oferujemy pracę tymczasową, stałą i za granicą. Każdego roku dzięki nam zatrudnienie znajduje blisko 300 tysięcy osób. Już ponad 3000 pracodawców wybrało Work Service na swojego partnera w biznesie, dlatego jesteśmy w stanie znaleźć dla Ciebie najbardziej odpowiednie miejsce pracy u sprawdzonych pracodawców.

Numer wpisu do rejestru agencji zatrudnienia: 2010

 Chcesz być częścią zespołu, który produkuje oświetlenie samochodowe?

Zapraszamy do zapoznania się z naszą oferta pracy.

Poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Operator/ka produkcji

Miejsce: Mohelnice, Czechy

Zakres obowiązków:

  • skladanie elementów oświetlenia samochodowego;
  • obsługa maszyn;
  • kontrola jakości;
  • dbanie o porządek na miejscu pracy.

Wymagania:

  • dyspozycyjność i motywacja do wyjazdu na rok;
  • sumienność, dokładnoścć i rzetelność w wykonywaniu powierzonych obowiązków;
  • mile widziane doświadczenie w pracy na stanowiskach produkcyjnych w sektorze motoryzacyjnym.

Oferujemy:

  • wynagrodzenie 3500-3700 zł netto/miesiąc;
  • czeską umowę o pracę na okres 1 roku z możliwością przedłużenia lub przejścia pod zakład pracy;
  • bonus do 10 000 CZK;
  • bezpłatne zakwaterowanie, w tym pokój również dla par;
  • możliwość pracy na dojazdy z Kłodzka, Żelazna, Bystrzycy, Boboszowa, Międzylesia;
  • 20+5 dni płatnego urlopu;
  • dofinansowanie do posiłków;
  • pomoc w załatwieniu wszystkich formalności (badania lekarskie, założenie konta bankowego etc.);
  • europejskie ubezpieczenie zdrowotne;
  • wsparcie koordynatora.
Podaj swój adres e-mail, aby odpowiedzieć na tę ofertę pracy
Dzięki temu pracodawca będzie mógł szybciej się z Tobą skontaktować.
lub
Zaloguj się do Aplikuj.pl, aby przesłać zgłoszenie
Na podstawie Twoich danych profilowych przygotujemy aplikację na wybraną ofertę pracy.
lub
Załóż konto w Aplikuj.pl i prześlij zgłoszenie
Aby w pełni korzystać z portalu, zarejestruj się, uzupełnij dane i jednym kliknięciem wysyłaj aplikacje do pracodawców. Rejestracja jest całkowicie bezpłatna.
Klauzula informacyjna ›
Wiadomość z linkiem do zmiany hasła została wysłana.
Przypomnij hasło
Podaj adres e-mail użyty podczas rejestracji. Wyślemy Ci link do zmiany hasła.
Dodaj swoje CV i wyślij zgłoszenie do pracodawcy
Możesz również dołączyć list motywacyjny.
Max. rozmiar pliku: 5 MB
Rozszerzenia: PDF, DOC, DOCX, ODT
* - pola oznaczone gwiazdką są wymagane
Twoja aplikacja
została wysłana!
Dziękujemy - przekazaliśmy Twoje zgłoszenie do pracodawcy.
Twoje zgłoszenie na tę ofertę pracy zostało już wcześniej wysłane.
Nie możesz aplikować ponownie.
Prosimy o wypełnienie formularza przygotowanego przez pracodawcę
Po kliknięciu w przycisk zostaniesz przekierowany na zewnętrzną stronę z formularzem pracodawcy do zbierania CV kandydatów.
Zobacz wszystkie oferty pracy firmy:
Work Service S.A.

Uwagi dotyczące aplikowania:

Osoby zainteresowane ofertą proszone są o wysłanie aplikacji za pomocą przycisku APLIKUJ.
Prosimy o załączanie CV.

Klauzula informacyjna:

Prosimy o dołączenie klauzuli:„Wyrażam zgodę na pozostawienie przekazanych dokumentów związanych z rekrutacją w bazie kandydatów przez Work Service S.A. co pozwoli wziąć mi udział w kolejnych procesach rekrutacyjnych.” „Wyrażam zgodę na udostępnianie moich danych osobowych innym spółkom zależnym i powiązanym z Work Service S.A. w rozumieniu przepisów Kodeksu spółek handlowych oraz potencjalnym pracodawcom do celów związanych z prowadzonymi obecnie lub w przyszłości procesami rekrutacyjnymi”

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych:

Administratorem Twoich danych osobowych pozyskanych w procesie rekrutacyjnym jest Work Service S.A. z siedzibą we Wrocławiu, ul. Gwiaździsta 66, 53-413. Z Inspektorem Ochrony Danych Osobowych można skontaktować używając adresu: IOD@workservice.pl. Dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji procesu rekrutacji (podstawa prawna: art. 22¹ § 1 kodeksu pracy w zw. z art. 6 ust. 1 lit. c. Rozporządzenia z dnia 27 kwietnia 2016 r. Rozporządzenia RODO w ramach realizacji obowiązku prawnego ciążącego na administratorze danych). Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Czas przechowywania danych: powierzone dane osobowe będą przechowywane do czasu prowadzonej rekrutacji. Przewidywane kategorie odbiorców danych: osoby zajmujące się rekrutacją i kadra decydująca o zatrudnieniu. Przysługujące prawa: prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych dotyczących swojej osoby, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych oraz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Zawód:
Pracownik produkcji
Miejsce pracy:
Czechy
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Wynagrodzenie:
4500-4700 zł UoP brutto/mies.
Oferta dodana w dniu:
17-09-2020
Oferta wygasa w dniu:
14-10-2020
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)