Twoje wsparcie w rekrutacji

Specjalista ds. eksploatacji branży sanitarnej

UWAGA!
Ogłoszenie straciło swoją ważność dnia: 2020-09-18

Zakres obowiązków:

  • Dbanie, w zakresie branży sanitarnej, o stałą sprawność eksploatacyjną obiektów służbowych oraz podejmowanie niezbędnych czynności w sytuacjach awaryjnych.
  • Dokonywanie bieżących przeglądów instalacji grzewczych, sanitarnych, wentylacyjnych i systemów klimatyzacyjnych, wskazywanie zakresu prac konserwacyjno-remontowy administrowanych obiektów z określeniem zakresu niezbędnych prac konserwacyjno - remontowych niezbędnych do wykonania.
  • Przygotowywanie dokumentacji związanej z dostarczeniem energii cieplnej, gazu, wody i odbioru ścieków, w tym przygotowywanie dokumentacji związanej z udzielaniem zamówień publicznych, a także dokonywanie rozliczeń w tym zakresie.
  • Nadzorowanie prowadzenia gospodarki opałem, głównie pod kątem ekonomicznego wykorzystania, sporządzania sprawozdań oraz uczestniczeniem w inwentaryzacjach.
  • Opracowywanie planów finansowych w zakresie opłat za w/wym. media.
  • Nadzór nad właściwą eksploatacją instalacji grzewczych i sanitarnych, wentylacyjnych i systemów klimatyzacyjnych.
  • Prowadzenie nadzoru nad realizacją prac wykonywanych przez warsztat konserwacyjno-remontowy w zakresie instalacji sanitarnych i grzewczych, a także urządzeń do wytwarzania, przetwarzania i wymiany energii cieplnej w obiektach służbowych.

Wymagania:

  • wykształcenie: średnie
  • doświadczenie zawodowe/staż pracy co najmniej 2 lata doświadczenia zawodowego na stanowisku związanym z planowaniem środków na utrzymanie infrastruktury
  • Obsługa komputera, w tym obsługa pakietów biurowych.
  • Umiejętność analitycznego myślenia.
  • Rzetelność, terminowość, sumienność.
  • Posiadanie obywatelstwa polskiego
  • Korzystanie z pełni praw publicznych
  • Nieskazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe
Zawód:
Specjalista
Miejsce pracy:
Opole
Forma zatrudnienia:
praca stała
Oferta dodana w dniu:
07-09-2020
Oferta wygasła w dniu:
18-09-2020
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

BBG

Specjalista ds. Controllingu

Zawód: specjalista Rodzaj: umowa o pracę
BBG
BBG
Wrocław
Opublikowana:22-09-2020
Business Bridge Group Sp. z o.o.

Koordynator/ka regionalny/a

Wrocław
Opublikowana:18-09-2020
Virtu Holding Sp. z o.o.

Specjalista ds. planowania produkcji

Zawiercie
Opublikowana:11-09-2020

Specjalista ds. nadzoru jakości danych wprowadzanych do KSIP

Zawód: specjalista Rodzaj: praca stała
Komenda Wojewódzka Policji we Wrocławiu
Wrocław

Specjalista ds. analizy ryzyka i wymiany międzynarodowej

Izba Administracji Skarbowej we Wrocławiu
Wrocław
Opublikowana:21-09-2020

Specjalista ds. analizy ryzyka

Wrocław

Specjalista ds. zapobiegania i naprawy szkód w środowisku oraz informacji o środowisku

Regionalna Dyrekcja Ochrony Środowiska we Wrocławiu
Wrocław
Opublikowana:10-09-2020