Twoje wsparcie w rekrutacji

Manager Jakości (Automotive)

BULTEN POLSKA ma szwedzkiego właściciela Fasteners AB, wspólnie z zagranicznymi oddziałami tworzy międzynarodowy koncern inżynieryjny. Grupa zajmuje się rozwojem i produkcją specyficznych dla klienta komponentów i systemów opartych na materiałach z metalu. Bulten jest jednym z największych europejskich dostawców elementów złącznych dla międzynarodowego przemysłu motoryzacyjnego.

Celem tego stanowiska jest zarządzanie  i kontrola procesu jakości w zakładzie produkcyjnym branży motoryzacyjnej oraz utrzymanie odpowiednich standardów jakości produkowanych wyrobów.  Osoba zatrudniona na tym stanowisku nadzoruje system zarządzania jakością ISO 9001, IATF 16949.

Manager Jakości jest jednocześnie Pełnomocnikiem Zarządu ds. systemu zarządzania jakością i raportuje do Prezesa Zarządu oraz na poziomie grupy Bulten do V-ce Prezydenta Jakości.

Zakres obowiązków:

  • Kompleksowe zarządzanie i kontrola procesu jakości produkowanych wyrobów.
  • Całkowity nadzór nad działaniami korygującymi oraz zapobiegawczymi, identyfikacja problemów jakościowych, koordynacja działań korygujących i zapobiegawczych.
  • Kierowanie pracą podległego zespołu specjalistów ds. jakości.
  • Kontakt i wsparcie dla klientów firmy, zapewnienie zgodności procesów produkcyjnych ze standardami jakościowymi klientów.
  • Analiza Kluczowych dla organizacji Wskaźników Jakościowych oraz ich ciągła poprawa.
  • Definiowanie planów poprawy w celu eliminacji powstałych niezgodności w trakcie kontroli jakości.
  • Nadzór nad opracowywaniem planów doskonalenia jakości oraz współpraca w tym zakresie z właścicielami procesów.
  • Całościowy nadzór nad dokumentacją jakościową w procesie produkcyjnym.
  • Tworzenie wymogów jakościowych dla nowych procesów oraz produktów.
  • Przeprowadzanie audytów wewnętrznych, reprezentowanie firmy podczas audytów zewnętrznych.
  • Nadzór nad działaniem i utrzymaniem systemu zarządzania jakością ISO 9001, IATF 16949, oraz ciągłe doskonaleniesystemu.
  • Udział w kreowaniu polityki jakościowej w firmie.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Minimum 10 lat doświadczenia w dziale jakości w międzynarodowej firmie z branży automotive
  • Minimum 5 lat doświadczenia w zarządzaniu zespołem
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej i podległego zespołu
  • Doświadczenie w przeprowadzaniu audytów
  • Bardzo dobra znajomość norm i procesów jakościowych branży motoryzacyjnej
  • Praktyczna znajomość narzędzi Lean Manufacturing oraz narzędzi jakościowych przemysłu motoryzacyjnego - FMEA, Plan Kontroli, SPC
  • Doświadczenie w uruchamianiu nowych produktów i procesów zgodnych z Normami Jakości.
  • Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne i liderskie
  • Umiejętność rozwiązywania problemów i umiejętności wielozadaniowości, duże poczucie odpowiedzialności
  • Umiejętność dogłębnej analizy danych, wyciągania wniosków i podejmowania decyzji.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • narzędzia do pracy ( telefon, komputer itp.)
  • obszerny pakiet świadczeń pozapłacowych,
  • dodatkowe ubezpieczenie emerytalne.
Podaj swój adres e-mail, aby odpowiedzieć na tę ofertę pracy
Dzięki temu pracodawca będzie mógł szybciej się z Tobą skontaktować.
lub
Zaloguj się do Aplikuj.pl, aby przesłać zgłoszenie
Na podstawie Twoich danych profilowych przygotujemy aplikację na wybraną ofertę pracy.
lub
Załóż konto w Aplikuj.pl i prześlij zgłoszenie
Aby w pełni korzystać z portalu, zarejestruj się, uzupełnij dane i jednym kliknięciem wysyłaj aplikacje do pracodawców. Rejestracja jest całkowicie bezpłatna.
Klauzula informacyjna ›
Wiadomość z linkiem do zmiany hasła została wysłana.
Przypomnij hasło
Podaj adres e-mail użyty podczas rejestracji. Wyślemy Ci link do zmiany hasła.
Dodaj swoje CV i wyślij zgłoszenie do pracodawcy
Możesz również dołączyć list motywacyjny.
Max. rozmiar pliku: 5 MB
Rozszerzenia: PDF, DOC, DOCX, ODT
* - pola oznaczone gwiazdką są wymagane
Twoja aplikacja
została wysłana!
Dziękujemy - przekazaliśmy Twoje zgłoszenie do pracodawcy.
Twoje zgłoszenie na tę ofertę pracy zostało już wcześniej wysłane.
Nie możesz aplikować ponownie.
Zobacz wszystkie oferty pracy firmy:
BULTEN POLSKA S.A.

Uwagi dotyczące aplikowania:

Osoby zainteresowane ofertą proszone są o wysłanie aplikacji zawierającej CV za pomocą przycisku APLIKUJ lub na adres e-mail: rekrutacja@bulten.com

Dokumenty aplikacyjne można dostarczyć również osobiście do siedziby firmy:

BULTEN POLSKA SPÓŁKA AKCYJNA

ul. Bukietowa 60,

 Bielsko-Biała

Klauzula informacyjna:

Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE – dalej zwane: RODO, informujemy iż: administratorem Państwa danych jest BULTEN POLSKA SPÓŁKA AKCYJNA z siedzibą w Bielsku-Białej (43-300), przy ul. Bukietowej 60, posługująca się numerem NIP 547-00-46-574 oraz REGON 070606679. Dane kontaktowe administratora danych osobowych Bulten Polska S.A.: email: sekretariat@bulten.com, tel. (033) 498-36-00. Dane osobowe będą przetwarzane w celach udziału w niniejszym procesie rekrutacyjnym oraz – w przypadku wyrażenia na to zgody – dalszych procesach rekrutacyjnych, na podstawie art. 6 ust. 1 lit. 1 RODO. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale konieczne dla wzięcia udziału w procesie rekrutacyjnym. Dane osobowe nie będą udostępniane innym podmiotom współpracującym z Bulten Polska S.A. bez Państwa wyraźnej zgody. Dane te nie będą także profilowane w sposób zautomatyzowany. Państwa dane osobowe będą przechowywane do czasu zakończenia niniejszego procesu rekrutacji. Posiadają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody na ich przetwarzanie w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody wyrażonej przed jej cofnięciem. Mają Państwo prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego – Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, w przypadku uznania, iż przetwarzanie danych osobowych narusza przepisy RODO.

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych:

W aplikacjach prosimy o zamieszczenie poniższej klauzuli: „Na podstawie art. 7 ust. 1 RODO wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Bulten Polska S.A. moich danych osobowych w celu przeprowadzenia procedury rekrutacji. Powyższa zgoda została wyrażona dobrowolnie zgodnie z art. 4 pkt 11 RODO

Zawód:
Manager
Miejsce pracy:
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Oferta dodana w dniu:
18-09-2020
Oferta wygasa w dniu:
28-09-2020
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

Valeo

Health, Safety and Environment Manager

Zawód: manager Rodzaj: umowa o pracę
Valeo
Rekrutacja online
Czechowice-Dziedzice
Opublikowana:07-09-2020

Dyrektor ds. marketingu

Zawód: manager Rodzaj: kontrakt
Klient portalu
Kęty
Valeo

AP Manager