Twoje wsparcie w rekrutacji

Górnik

PERMON-praca w górnictwie

Miejsce pracy: Czechy

Firma "Permon" Sp. z o.o. zatrudni do pracy w kopalniach w Republice Czeskie

Zakres obowiązków:

  • Wykonywanie prac pod ziemią

Wymagania:

  • Pracowitość
  • Mile widziane wykształcenie techniczne lub zawodowe w kierunkach górniczych
  • Doświadczenie

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Stałą pracę
  • Umowę o pracę
Podaj swój adres e-mail, aby odpowiedzieć na tę ofertę pracy
Dzięki temu pracodawca będzie mógł szybciej się z Tobą skontaktować.
lub
Zaloguj się do Aplikuj.pl, aby przesłać zgłoszenie
Na podstawie Twoich danych profilowych przygotujemy aplikację na wybraną ofertę pracy.
lub
Załóż konto w Aplikuj.pl i prześlij zgłoszenie
Aby w pełni korzystać z portalu, zarejestruj się, uzupełnij dane i jednym kliknięciem wysyłaj aplikacje do pracodawców. Rejestracja jest całkowicie bezpłatna.
Klauzula informacyjna ›
Wiadomość z linkiem do zmiany hasła została wysłana.
Przypomnij hasło
Podaj adres e-mail użyty podczas rejestracji. Wyślemy Ci link do zmiany hasła.
Dodaj swoje CV i wyślij zgłoszenie do pracodawcy
Możesz również dołączyć list motywacyjny.
Max. rozmiar pliku: 5 MB
Rozszerzenia: PDF, DOC, DOCX, ODT
* - pola oznaczone gwiazdką są wymagane
Twoja aplikacja
została wysłana!
Dziękujemy - przekazaliśmy Twoje zgłoszenie do pracodawcy.
Twoje zgłoszenie na tę ofertę pracy zostało już wcześniej wysłane.
Nie możesz aplikować ponownie.
Zobacz wszystkie oferty pracy firmy:
PERMON SP Z O O

Uwagi dotyczące aplikowania:

Zainteresowane osoby prosimy o kontakt:

tel: (32) 296-32-61,

biuro@permon.net.pl

lub w biurze firmy ul. Teatralna 9/ 414 Sosnowiec

Klauzula informacyjna:

Administratorem danych osobowych jest:
PERMON Sp. z o.o., ul.Teatralna 9, 41-200 Sosnowiec, NIP: 6443009049
Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez:
zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.

Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.

Zawód:
Górnik
Miejsce pracy:
Czechy
Forma zatrudnienia:
praca stała
Oferta dodana w dniu:
07-09-2020
Oferta wygasa w dniu:
21-09-2020
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)