Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 28.02.2024

Wykładanie towaru. Praca na dłuższy czas !!!

GRUPPO TRADE SERVICE POLSKA
  • Legnica, dolnośląskie

Handlowiec

Umowa o pracę

Firma Gruppo Trade Service przyjmie kilka osób do pracy na wykładanie towaru (kobiety i mężczyźni). Praca głównie w tygodniu. UMOWA ZLECENIE.

Nasza oferta jest skierowana głównie (ale nie tylko) do uczniów, studentów oraz osób, które mają inną pracę i szukają możliwości dodatkowego zarobku. Zależy nam na zatrudnieniu osób, które nawiążą z nami dłuższą współpracę.

Godziny pracy 6-14 i 14-22

Miejsce pracy: Carrefour Legnica

Stawka:
*uczeń/student do ukończenia 26 lat 17,00 zł netto/h
*osoba, która jest zatrudniona w innym zakładzie pracy na pełnym etacie 14,50 zł netto/h, a do ukończenia 26 lat 15,50 zł netto/h
*zusowiec 12, 85 zł netto/h, a do ukończenia 26 lat 13,75 zł netto/h

Elastyczny grafik. Pracownik sam wybiera dni, w które chce pracować. Można przychodzić 2-3 x w tygodniu bądź częściej. Na same weekendy również będziemy rekrutować. Grafik układany jest co tydzień.

Obowiązki:

-sortowanie palet z towarem w odpowiednie alejki
-wykładanie artykułów z palet w półkę
-wykładanie towaru na dodatkowe ekspozycje
-uzupełnianie brakującego asortymentu
-facing produktów (prawidłowe ułożenie)
-kontrola terminów ważności
-utrzymywanie zasady FIFO
-budowanie ekspozycji promocyjnych
-dbanie o ekspozycję towaru według ustalonych standardów
-utrzymywanie porządku na stanowisku pracy

Wymagania

-posiadanie aktualnej książeczki sanepidowskiej
-ukończone 18 lat
-punktualność
-chęci do pracy
-odpowiedzialność
-doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem, ale nie jest to warunek wymagany.