Doradca ds Nieruchomości

BRESDOM Nieruchomości
  • Olsztyn, warmińsko-mazurskie

Inny

Umowa o pracę

BRESDOM Nieruchomości poszukuje osoby na stanowisko: Doradca ds Nieruchomości.

Mile widziane (lecz nie wymagane) doświadczenie w branży nieruchomości, finansowej, call center, obsłudze klienta.

Opis stanowiska:

•kompleksowa obsługa klientów w zakresie transakcji kupna/sprzedaży/najmu/wynajmu

• budowanie bazy poprzez pozyskiwanie ofert sprzedaży i wynajmu nieruchomości

• redagowanie ogłoszeń

• obsługa telefoniczna i mailowa klientów

• prezentowanie nieruchomości potencjalnym zainteresowanym

• budowanie pozytywnych relacji z klientami

• aktywna współpraca z doradcą kredytowym

• praca zarówno w biurze jak i w terenie

Wymagania

• wykształcenie min. średnie

• umiejętności komunikacyjne

• dobra organizacja czasu pracy

• samodzielność i odpowiedzialność,

• otwartość i zaangażowanie.

• determinacja i samomotywacja

• zdolności negocjacyjne i umiejętności podejmowania decyzji

Oferujemy :

• atrakcyjne wynagrodzenie prowizyjne

• możliwość dodatkowego wynagrodzenia z tytułu współpracy z firmami finansowymi

• niezbędne narzędzia pracy

• wdrożenie w zagadnienia tematu/rynku nieruchomości, wsparcie merytoryczne

• zapewniamy profesjonalny nadzór nad transakcjami

• pracę w profesjonalnym zespole opartą o sprawdzone i skuteczne metody działania

• elastyczne godziny pracy

Forma zatrudnienia: umowa o współpracy (dla osób prowadzących własną działalność gospodarczą)

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie cv wraz ze zdjęciem na adres e-mail: @

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.) prowadzonych przez BRESDOM Łukasz Sender
Dodana
Wygasa (za 5 dni temu)