Twoje wsparcie w rekrutacji

Specjalista ds. Infrastruktury Sieciowej

UWAGA!
Ogłoszenie straciło swoją ważność dnia: 2020-09-17

Grupa FAMUR jest globalnym producentem i dostawcą maszyn oraz urządzeń dla górnictwa podziemnego, odkrywkowego, transportu przeładunku, a także energetyki. Zatrudniamy pracowników w spółkach zlokalizowanych w Katowicach, Zabrzu, Nowym Sączu i Gorlicach, a także w Niemczech, Rosji, Indiach, Kazachstanie i na Ukrainie.

Do Grupy FAMUR w Katowicach poszukujemy osoby do pracy na stanowisku :

SIS/AP/2020
Miejsce pracy: Katowice

Zakres obowiązków:

  • zarządzanie urządzeniami sieciowymi Cisco, FortiGate
  • monitorowanie oraz zapewnienie ciągłości działania sieci oraz usług IT
  • administracja siecią WI-FI, konfiguracja WLC (Cisco)
  • utrzymanie systemów monitorujących urządzenia sieciowe (Nagios, Zabbix)
  • analiza istniejącej konfiguracji i połączeń w celu ich optymalizacji
  • przygotowanie konfiguracji i implementacja nowych urządzeń sieciowych
  • zarządzanie i administracja siecią WAN (MPLS)
  • prowadzenie projektów wdrożeniowych nowych elementów infrastruktury IT
  • tworzenie i utrzymywanie dokumentacji infrastruktury IT zgodnie z przyjętymi standardami

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe informatyczne
  • co najmniej 2-3 letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • szeroka wiedza z zakresu zarządzania urządzeniami sieciowymi: przełączniki, routery, firewalle/UTM (w szczególności konfiguracja VLAN, STP, 802.1x, dynamicznych routingów, tuneli IPsec)
  • doświadczenia w pracy z urządzeniami sieciowymi i sprzętem serwerowym klasy Enterprise
  • doświadczenie w administracji systemów i sieci w rozbudowanych środowiskach
  • wiedza z zakresu systemów serwerowych Microsoft Windows Server i Linux oraz bezpieczeństwa teleinformatycznego
  • znajomość zasad ITIL i ich praktycznego zastosowania,
  • przejmowanie inicjatywy, dociekliwość, zaangażowanie i odpowiedzialność za powierzone zadania
  • umiejętność analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów
  • dobre umiejętności komunikacyjne pozwalające na prace w zespole
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin
  • wynagrodzenie stałe + cześć ruchoma (premie uznaniowe)
  • pracę w silnej grupie kapitałowej o ugruntowanej pozycji rynkowej
  • możliwość skorzystania z atrakcyjnych programów dedykowanych dzieciom pracowników (dofinansowanie wyjazdów wakacyjnych, stypendia zagraniczne itp.)
  • świadczenia w ramach Zakładowego Systemu Świadczeń Socjalnych oraz prywatną opiekę medyczną
Zawód:
Specjalista
Miejsce pracy:
Katowice
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Oferta dodana w dniu:
14-09-2020
Oferta wygasła w dniu:
17-09-2020
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

Virtu Holding Sp. z o.o.

Specjalista ds. planowania produkcji

Zawód: specjalista Rodzaj: umowa o pracę
Zawiercie
Opublikowana:11-09-2020
ŚLĄSKA FUNDACJA BK

Specjalista Terapii Uzależnień

Zawód: specjalista Rodzaj: inna

POLECANA
śląskie
Opublikowana:23-09-2020 POLECANA
HR SIGMA Sp. z o.o.

Specjalista ds. zamówień publicznych

Bielsko-Biała
Opublikowana:21-09-2020
Grupa Inbud Bielsko

POLECANA
Opublikowana:21-09-2020 POLECANA
Inter Trade Sp. z o.o.

SPECJALISTA DS. HANDLOWYCH

Opublikowana:14-09-2020
Zakład Produkcji Gumowej hoko sp. j.
Kraków
Opublikowana:23-09-2020
KGK TRADE

Specjalista ds. obsługi sklepu internetowego

Kraków
Opublikowana:08-09-2020

Specjalista ds. księgowości

Zawód: specjalista Rodzaj: praca stała
Kuratorium Oświaty w Krakowie
Kraków
Opublikowana:19-09-2020

Specjalista ds. obsługi sekretariatu i archiwizacji dokumentacji

Kraków

Specjalista ds. przygotowania dokumentacji projektowej

Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad
Kraków
Opublikowana:16-09-2020