Twoje wsparcie w rekrutacji

Specjalista ds. reklamacji

UWAGA!
Ogłoszenie straciło swoją ważność dnia: 2020-09-21

Rehegoo Music Group jest uznanym na całym świecie wydawcą muzycznym, specjalizującym się w produkcji i dystrybucji muzycznej twórczości przyszłych artystów za pośrednictwem cyfrowych sklepów muzycznych, usług transmisji strumieniowej i platform. Nasz zespół kieruje się ciągłym rozwojem, wdrażaniem innowacji i kreatywnością. Dzięki szerokiej wiedzy na temat najnowszych osiągnięć w dziedzinie muzyki i technologii jesteśmy wiarygodnym partnerem dla artystów, którzy podejmują z nami długofalową współpracę.

W związku z dynamicznym rozwojem naszej międzynarodowej firmy poszukujemy osoby kreatywnej, posiadającej pozytywne nastawienie do pracy, w której chce się realizować i rozwijać, posiada doświadczenie w pracy w zespole i dziale reklamacji.

Zakres obowiązków:

  • Prowadzenie i nadzorowanie dokumentacji reklamacyjnej

  • Kontakt (telefoniczny i mailowy) z Klientem w zakresie realizacji reklamacji

  • Nadzór nad terminowym rozpatrzeniem reklamacji

  • Redagowanie pism i e-mail do Klientów

Wymagania:

  • Język angielski na poziomie min. B2

  • Minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku

  • Zaangażowanie i własna inicjatywa

  • Dbałość o szczegóły

  • Terminowość i systematyczność w działaniu

  • Umiejętność pracy pod presją czasu

  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office w tym Excel (praca na co dzień)

  • Znajomość funkcjonowania platform muzycznych na rynku

  • Mile widziana znajomość z zakresu znaków towarowych

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę

  • Wynagrodzenie miesięczne - 2300 netto

  • Możliwości rozwoju zawodowego wewnątrz firmy

  • Elastyczne godziny pracy (8.30/10.30-16.30/18.30)

  • Dodatkowe benefity: opieka medyczna, bezpłatny dostęp do siłowni, chillout roomu, pokoju gier na terenie biura

  • Miłą atmosferę pracy w młodym, dynamicznym zespole

Informujemy, iż będziemy się kontaktować z wybranymi Kandydatami.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV w temacie maila wpisując nazwę stanowiska.

Zawód:
Specjalista
Miejsce pracy:
Bielsko-Biała
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Wynagrodzenie:
3000-3200 zł UoP brutto/mies.
Oferta dodana w dniu:
07-09-2020
Oferta wygasła w dniu:
21-09-2020
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

Inter Trade Sp. z o.o.

SPECJALISTA DS. HANDLOWYCH

Zawód: specjalista Rodzaj: umowa o pracę
Opublikowana:14-09-2020
Zakład Produkcji Gumowej hoko sp. j.
Kraków
KGK TRADE

Specjalista ds. obsługi sklepu internetowego

Kraków
Opublikowana:08-09-2020
Virtu Holding Sp. z o.o.

Specjalista ds. planowania produkcji

Zawiercie
Opublikowana:11-09-2020

Specjalista ds. księgowości

Zawód: specjalista Rodzaj: praca stała
Kuratorium Oświaty w Krakowie
Kraków
Opublikowana:19-09-2020

Specjalista ds. obsługi sekretariatu i archiwizacji dokumentacji

Kraków

Specjalista ds. przygotowania dokumentacji projektowej

Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad
Kraków
Opublikowana:16-09-2020