Twoje wsparcie w rekrutacji

SERWISANT / WDROŻENIOWIEC SYSTEMÓW ZDALNEGO ODCZYTU LICZNIKÓW

UWAGA!
Ogłoszenie straciło swoją ważność dnia: 2020-09-16

Ponad 16 000 osób zatrudnionych w naszych pięciu dywizjach Metall, Controls, Defence, Aviation i Metering pracuje nad obecnymi i przyszłymi technologiami. Diehl Metering (dawniej Mirometr) skupia  najlepszych ekspertów w przemyśle pomiarowym. Opracowywane przez nas inteligentne rozwiązania zarządzania danymi energetycznymi pomagają naszym partnerom na całym świecie w skutecznym i rozsądnym wykorzystaniu zasobów naturalnych i energii.

Osoba na tym stanowisku pracować będzie w dziale Customer Solution Center stanowiąc wsparcie techniczne wewnętrzne i zewnętrzne dla Działu Handlowego.
Obszar pracy: Śląsk i cała Polska

Zakres obowiązków:

Do zadań osoby na tym stanowisku należeć będzie:

  • Wsparcie dla Działu Handlowego oraz klientów w zakresie doradztwa technicznego,
  • Instalacja, konfiguracja oraz szkolenia z oprogramowania i składowych elementów systemu,
  • Walidacja oprogramowania oraz urządzeń systemowych grupy Diehl Metering,
  • Konfiguracja serwerów i usług na potrzeby oprogramowania Diehl Metering,
  • Opracowanie i walidacja dokumentacji technicznej,
  • Praca w trybie help desk/teren.

Wymagania:

Nasze oczekiwania:

  • Wykształcenie wyższe lub średnie,
  • Minimum 3 lata doświadczenia w zawodzie (kierunek : informatyka, telekomunikacja, elektronika),
  • Umiejętność swobodnej komunikacji w języku angielskim,
  • Znajomość od strony administracyjnej systemów operacyjnych rodziny Windows,
  • Znajomość protokołów TCP/IP,
  • Znajomość pakietu MS Office,
  • Znajomość JavaScript będzie dodatkowym atutem,
  • Prawo jazdy kat. B,
  • Gotowość do wyjazdów służbowych i pracy w terenie,
  • Gotowość do pracy na wysokościach,
  • Samodyscyplina, odpowiedzialność i komunikatywność,
  • Umiejętność współpracy z klientem, słuchania i selekcji informacji,
  • Umiejętność pracy w zespole, pod presją czasu, jednoczesnego koordynowania wielu zadań,
  • Otwartość i motywacja do poszerzania własnych kompetencji.

Oferujemy:

Oferujemy:

  • Pracę w międzynarodowym środowisku w oparciu o umowę o pracę na pełny etat,
  • Udział w ciekawych projektach,
  • Narzędzia potrzebne do pracy,
  • Profesjonalny system szkoleń przygotowujących do pracy.
Zawód:
Serwisant
Miejsce pracy:
Bażanowice
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Oferta dodana w dniu:
02-09-2020
Oferta wygasła w dniu:
16-09-2020
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

ALUPROF S.A.

Młodszy serwisant

Zawód: serwisant Rodzaj: umowa o pracę
Goleszów
Bażanowice

17-09-2020
IBC SERVICE SP.Z O.O. SP.K.

SERWISANT OPAKOWAŃ PRZEMYSŁOWYCH

Ustroń
Bażanowice

11-09-2020
ULTER-SPORT