Twoje wsparcie w rekrutacji

Pracownik Back Office

UWAGA!
Ogłoszenie straciło swoją ważność dnia: 2020-09-16

Ogłoszenie na stanowisko Pracownik Back Office - ZoltOs.pl Agencja Pracy Tymczasowej i Pośrednictwa Pracy

ZoltOs.pl jest agencją pracy tymczasowej i pośrednictwa pracy w Gliwicach w województwie śląskim, zarządzaną przez Aleksandrę Żółtowską-Ostroszczyk.

Agencja działa na rynku krajowym od 2014r. i zajmuje się pozyskiwaniem pracowników różnego szczebla na stanowiska administracyjno-biurowe.

Rekruterzy agencji rozmowy z kandydatami zwyczajowo przeprowadzają w sposób uzgodniony z Klientem - bezpośrednio lub w miejscach wskazanych przez Pracodawcę.  Ostatecznie to Klient podejmuje decyzję z kim chcę docelowo podjąć współpracę, czy to w formie bezpośredniego zatrudnienia, czy też pracy tymczasowej.

Z usług Agencji korzystają mniejsze i większe firmy o ugruntowanej pozycji na rynku krajowym, jak też lokalnym. Zasięg działania Agencji to obszar Polski południowej m.in. województwo śląskie, małopolskie, podkarpackie oraz dolnośląskie i opolskie.

Certyfikat Agencji w KRAZ nr 10301.

W związku z uruchomieniem nowego projektu, dla naszego Klienta z branży energetycznej poszukujemy osób do współpracy w zakresie weryfikacji danych energetycznych.

Pracownik Back Office - Częstochowa

rodzaj pracy: tymczasowa umowa zlecenie od zaraz do 31.12.2020r.

ilość miejsc: 1

miejsce pracy: Częstochowa

wynagrodzenie brutto za godzinę: 17,00 zł

Stanowisko:Pracownik Back Office

Zakres obowiązków

  • weryfikacja, kontrola dokumentów, obsługa dokumentów sprzedażowych,
  • skanowanie korespondencji do wewnętrznego programu obiegu dokumentów,
  • wprowadzanie danych do systemu,
  • wprowadzanie danych do excela,
  • przygotowanie pism,
  • przygotowanie korespondencji do dalszej dystrybucji,
  • pozostałe proste prace związane z obsługą korespondencji.

Wymagania

  • wykształcenie minimum średnie,
  • dobra obsługa komputera,
  • znajomość excel na użytkowym poziomie,
  • mile widziane bezwzrokowe pisanie na klawiaturze komputerowej,
  • dokładność, rzetelność, umiejętność skupienia się na powierzonych czynnościach,
  • umiejętność pracy w dużej grupie w tzw. Open Space,
  • umiejętność dostosowywania do nowych warunków pracy,

Oferujemy

  • wynagrodzenie brutto za godzinę pracy 17,00 zł,
  • zdobycie nowego doświadczenia w pracy z systemami informatycznymi,
  • pracę w dużej korporacyjnej firmie,
  • kontynuację współpracy w przypadku przedłużenia projektu.
Zawód:
Pracownik administracyjno - biurowy
Miejsce pracy:
Częstochowa
Forma zatrudnienia:
umowa zlecenie
Oferta dodana w dniu:
02-09-2020
Oferta wygasła w dniu:
16-09-2020
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

Scanfil Poland Sp. z o.o.

Wsparcie Działu Technicznego - Zespół Utrzymania ruchu

Zawód: pracownik administracyjno - biurowy Rodzaj: praca tymczasowa

POLECANA
Mysłowice
Opublikowana:23-09-2020 POLECANA
ZoltOs.pl Agencja Pracy Tymczasowej i Pośrednictwa Pracy

Pracownik ds. Rozliczeń - Gliwice

Gliwice
Opublikowana:22-09-2020

Specjalista ds. Łańcucha Dostaw z niemieckim

Zawód: pracownik administracyjno - biurowy Rodzaj: umowa o pracę
Piotrków Trybunalski
Opublikowana:18-09-2020

Specjalista ds. Zakupów z j. angielskim

Kupiec z niemieckim

Purchasing Specialist with German

Opole

Purchasing Specialist with English

Opole

Buyer with English

Opole

Supply Chain Specialist with German

Opole

DUTCH Native Speakers

Opole
Opublikowana:16-09-2020

Opole
Opublikowana:14-09-2020

Opole
NKT S.A.

Asystent ds. Administracji transportu

NKT S.A.
Rekrutacja online
do 3000 zł
UoP brutto/mies.

POLECANA