Twoje wsparcie w rekrutacji

Serwisant okien oraz drzwi

UWAGA!
Ogłoszenie straciło swoją ważność dnia: 2020-09-25

Oknofix Sp. z o.o. lider w serwisie okien i drzwi. Zajmujemy się serwisem oraz montażem okien PCV, Euro oraz drzwi. Naszą siłą są nasi pracownicy, posiadający wieloletnie doświadczenie w branży.

Szybko rozwijająca się firma poszukuje doświadczonego Specjalisty do swojego zespołu w Warszawie na stanowisko:

Serwisant / Montażysta okien (PCV, EURO) i drzwi z doświadczeniem w serwisie i montażu.

Zakres obowiązków:

  • realizacja zleceń na terenie Warszawy i okolic z zakresu serwisu oraz naprawy okien
  • realizacja zleceń na terenie Warszawy i okolic z zakresu zerwisu i naprawy drzwi
  • realizacja zleceń na terenie Warszawy i okolic z zakresu montażu okien
  • realizacja zleceń na terenie Warszawy i okolic z zakresu pozostałych usług oferowanych przez Zleceniodawcę, np. montaż wewnętrznych rolet okiennych, nawiewników okiennych itp.

Wymagania:

Idealny kandydat na powyższe stanowisko będzie charakteryzował się następującymi cechami:

  • zaangażowanie i sumienność w wykonywaniu zleceń
  • pro-aktywne podejście oraz umiejętność radzenia sobie z napotkanymi trudnościami
  • punktualność oraz wywiązywaniem się z powierzonych zadań w wyznaczonym przedziale czasowym
  • właściwe podejście do klientów firmy oraz estetyka pracy
  • odpowiedzialnością za prawidłowe wykonanie zleconych prac

Wymagania:

  • 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • znajomość serwisu stolarki okiennej lub produkcji okien i drzwi
  • prawo jazdy kat. B i gotowość do pracy w terenie
  • wykształcenie kierunkowe będzie atutem

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz ciągłość zatrudnienia w szybko rozwijającej się firmie
  • motywacyjny system premii okresowych
  • samochód służbowy oraz niezbędne narzędzia pracy
  • szkolenia okresowe i podnoszenie umiejętności
  • pracę w dobrej atmosferze z młodym, pełnym energii zespołem
  • okazjonalne wyjazdy oraz spotkania integracyjne
Zawód:
Serwisant
Miejsce pracy:
Warszawa
Forma zatrudnienia:
praca stała
Wynagrodzenie:
8000-10000 zł B2B netto/mies.
Oferta dodana w dniu:
10-09-2020
Oferta wygasła w dniu:
25-09-2020
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

SERWISANT SPRZĘTU KOMPUTEROWEGO

Zawód: serwisant Rodzaj: umowa o pracę
od 2600 zł
UoP brutto/mies.
Stanisławów
Warszawa

05-08-2020
od 2600 zł

TECHNIK SERWISANT

Zawód: serwisant Rodzaj: inna