Doradca Techniczno-Handlowy

Lebo recruitment
  • Gdańsk, pomorskie

Inżynier

Umowa o pracę

LEBO recruitment – łowcy doskonali – dla lidera w swojej branży,
poszukuje odpowiednich kandydatów na stanowisko:

DORADCA TECHNICZNO HANDLOWY OZE
/ POMPY CIEPŁA, OGRZEWNICTWO/
DTH/4/20
Miejsce pracy : pomorskie, zachodnio-pomorskie

Wymagania

• Min. 2 letnie doświadczenie na w/w stanowisku w sprzedaży pomp ciepła
• Znajomość branży pomp ciepła , odnawialne źródła energii
• Doświadczenie we współpracy z Instalatorami , Projektantami i Inwestorami
• Nastawienie na realizację wyznaczonych celów,
• Dobra organizacja pracy,
• Samodzielność i dyspozycyjność,
• Otwartość i łatwość nawiązywania kontaktów,
• Wysoka kultura osobista,
• Prawo jazdy kat. B.
Kluczowe zadania
• Rozwijanie sprzedaży pomp ciepła posiadanych w ofercie firmy, poprze budowę sieci dystrybucyjnej i w oparciu o istniejących i nowych klientów
• Odpowiedzialność za realizację przydzielonego planu sprzedaży na podległym terenie;
• Bezpośrednie kontakty z klientami – aktywne budowanie rynku, docieranie do klientów (projektanci, inwestorzy, generalni wykonawcy), poszukiwanie projektów inwestycyjnych
• Doradztwo techniczne Klientów (dobór urządzeń i rozwiązań systemowych w zakresie pom ciepła we współpracy z działem projektowym;

Oferujemy

• Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę z atrakcyjnym wynagrodzeniem
• Wysoką samodzielność i możliwość wykonywania pracy w zadaniowym czasie pracy
• Nowoczesne i wygodne narzędzia pracy
• Stały dostęp do wiedzy technicznej , szkoleń
• Życzliwą i przyjazną atmosferę pracy i dynamiczny, zmotywowany zespół współpracowników
• Możliwość skorzystania z pakietu ubezpieczeń: grupowego i medycznego
• Karty sportowe Benefit Systems

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie dokumentów aplikacyjnych wraz z numerem referencyjnym oraz klauzulą o przetwarzaniu danych osobowych na poniższy adres.
Dodana
Wygasa (za 5 dni temu)