Szubin - Sklep spożywczy - lekka praca, od zaraz!

MK INTERIM

Kasjer

Umowa o pracę

Praca od zaraz

Poszukuję uczciwą i komunikatywną osobę do pracy w sklepie spożywczym,

Obowiązki:
Obsługa kasy, wykładanie towaru, prace pomocnicze, prace porządkowe

Wymagania

- Książeczka sanepid - obowiązkowo
- Dyspozycyjność od zaraz
- Odpowiedzialność
- Gotowość do pracy zmianowej

Oferujemy

- 18,30 brutto/h
- Pracę w miłym i zgranym zespole.
- Początkowo umowa zlecenie, później możliwość przejścia na umowę o pracę
- Wypłaty w terminie do 20-stego dnia przyszłego miesiąca

Godziny pracy (praca dwuzmianowa)
I. 6:30-14:30
II. 14:00-22:00

Zainteresowane osoby zapraszamy do kontaktu i przesyłania CV.

Administratorem Państwa danych osobowych będzie MK INTERIM Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Rydygiera 11/220. Pełną treść informacji o przetwarzaniu Państwa danych osobowych znajdą Państwo na stronie
Miejsce pracy
  • Szubin pow. nakielski, Kujawsko-Pomorskie
Opublikowana
Wygasa (za 5 dni)