Twoje wsparcie w rekrutacji

Dyrektor ds. marketingu

UWAGA!
Ogłoszenie straciło swoją ważność dnia: 2020-09-21

Miejsce pracy: Kęty oraz punkty handlowe (woj. śląskie i małopolskie)

Zakres obowiązków:

Zatrudniona osoba odpowiedzialna będzie za:

  • wsparcie Sił Sprzedaży w realizacji celów biznesowych

  • zarządzanie kilkuosobowym zespołem wsparcia sprzedaży

  • identyfikowanie nowych obszarów biznesowych oraz analizę potencjału rynków

  • opracowywanie i nadzór biznesowy nad narzędziami wspierającymi sprzedaż (analizy sprzedaży, systemy raportowania, narzędzia planistyczne, weryfikacja jakościowa)

  • analizę potrzeb Klientów i Przedsiębiorstwa i tworzenie rekomendacji do wdrażania nowych rozwiązań

  • kreowanie nowych rozwiązań w zakresie skutecznego wsparcia procesu sprzedaży

  • opracowywanie strategii działań szkoleniowych i komunikacyjnych dotyczących oferty i produktów do sprzedaży

  • monitorowanie i badanie efektywności podejmowanych działań przez Siły Sprzedaży

Wymagania:

  • min. 3 lata doświadczenia na stanowisku kierowniczym we wsparciu sprzedaży

  • doświadczenie w obszarze wsparcia sprzedaży w branży spożywczej lub przemysłowej

  • umiejętność tworzenia krótko- i długoterminowych planów rozwojowych

  • zdolność do zarządzania ryzykiem i jego oceny w bieżącej działalności operacyjnej

  • umiejętność analizy danych, wyciągania wniosków oraz ich interpretacji

  • silne nastawienie na realizację celów biznesowych Przedsiębiorstwa

  • znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację biznesową

  • kompetencje przywódcze na wysokim poziomie, proaktywność, dojrzałość biznesową

  • dużą energia w działaniu i elastyczność

  • nastwienie na współpracę

  • prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

Na co możesz liczyć:

  • możliwości doskonalenia kompetencji zawodowych i rozwoju w obszarze zarządzania

  • stabilne zatrudnienie na umowę o pracę lub kontrakt B2B

  • pracę w przyjaznym i profesjonalnym zespole

  • pakiet świadczeń socjalnych dla pracowników i najbliższych

  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego

  • przyjazne środowisko pracy, m.in. samodzielne biuro

  • niebędne narzędzia pracy: laptop, telefon, samochód służbowy

Zawód:
Manager
Miejsce pracy:
Kęty
Forma zatrudnienia:
kontrakt
Oferta dodana w dniu:
07-09-2020
Oferta wygasła w dniu:
21-09-2020
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

PROMOWANE
Bronowscy Czernichów Sp. z o.o. Sp. k.
Żywiec
Opublikowana:28-09-2020
Doradztwo organizacyjne i HR

R&D Manager - Food

Zawód: manager Rodzaj: umowa o pracę
Oświęcim
LARIX Sp. Jawna

Manager Działu Handlowego

Zawód: manager Rodzaj: inna
Bielsko-Biała