Asystent projektanta branży sanitarnej

PIU Inżynieria PRO EKO Sp. Z o.o
  • Bielsko-Biała, śląskie

Inżynier

Umowa o pracę

W związku z realizacją wielu ciekawych projektów poszukujemy osoby na stanowisko ASYSTENT PROJEKTANTA Branży Sanitarnej, Specjalność: Budownictwo przemysłowe i magazynowo-biurowe, obiekty użyteczności publicznej, obiekty ochrony środowiska, sieci wod-kan, wentylacja i ogrzewanie.

Praca na etat, jak również możliwość stałej współpracy dla osób prowadzących działalność gospodarczą.

Opis stanowiska: • Sporządzanie projektów koncepcyjnych, budowlanych i wykonawczych instalacji sanitarnych (głównie wod-kan),

Wymagania

• Wykształcenie wyższe kierunkowe • Minimum roczne doświadczenie w pracy projektowej w biurze projektów.

Oferujemy pracę przy ciekawych projektach, przyjazną atmosferę, oraz weekend już od 14 w piątek czyli tydzień pracy krótszy o 2 godziny co w ciągu roku daje 12 dodatkowych dni wolnych.

Rozważymy wszystkie formy współpracy, również B2B, umowa o dzieło itp.

CV można wysłać również na adres
@ lub poprzez formularz
Dodana
Wygasa (za 6 dni)