Przedstawiciel handlowy fotowoltaiki

Energia Z
  • Piotrków Trybunalski, łódzkie pow. Piotrków Trybunalski

Przedstawiciel handlowy

Umowa o pracę

Kim jesteśmy?
Jesteśmy grupą zaangażowanych i energicznych osób. Nasza firma to jedna z największych polskich spółek zajmujących się wykorzystywaniem odnawialnych źródeł energii. Mamy świadomość, że razem tworzymy coś wielkiego, w innowacyjnej branży, dlatego tak bardzo lubimy to, co robimy.
Działamy z pasją i energią!
POSZUKIWANY
Doradca Handlowy ds. Fotowoltaiki i pomp ciepła.
Twoje zadania:
kompleksowa obsługa Klientów na podległym terenie,
doradztwo produktowe.
budowanie świadomości dotyczącej optymalizacji OZE,
realizacja wyznaczonych planów sprzedażowych.
Aplikuj, jeśli:
lubisz pracę w terenie i niechętnie siadasz przy biurku,
posiadasz doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej,
chcesz się dalej rozwijać sprzedażowo u najlepszego gracza na rynku,
lubisz rywalizację i skutecznie działasz pod presja czasu,
pracujesz nad swoim rozwojem oraz potrafisz udokumentować swoje osiągnięcia w sprzedaży,
chcesz sprzedawać produkt, z którego będziesz dumny,
ciągle chcesz więcej bo ciągle Ci mało,
posiadasz wewnętrzny drive, energię i otwartość na nowe doświadczenia.

Dlaczego Warto:
wynagrodzenie podstawowe oraz bardzo wysokie premie
80 % spotkań umawianych przez CC
pełen pakiet szkoleń
wsparcie doświadczonego Managera
nowoczesne narzędzie pracy;po okresie próbnym samochód, karta paliwowa, tablet
stabilność zatrudnienia.
Zainteresowane i zdecydowane osoby proszone są o wysyłanie cv.
Dodana
Wygasa (za 5 dni temu)