Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 14.03.2024

Kierowca autotransportera

PIOTRANS
  • Wisznice, lubelskie pow. bialski

Kierowca

Umowa o pracę

ZATRUDNIĘ KIEROWCĘ AUTOTRANSPORTERA C+E ( TRANSPORT MIĘDZYNARODOWY )

Jesteśmy firmą z ponad 10 letnim doświadczeniem na rynku transportu samochodów . Cechuje nas dbałość o naszych pracowników oraz tabor.

Zatrudnimy kierowcę autotransportera w transporcie międzynarodowym :

Obowiązki i zadania :
- trasy dalekobieżne w przewozach międzynarodowych Polska - UE
- prowadzenie zestawu typu autotransporter
- przewóz samochodów nowych i używanych
- system pracy do ustalenia

Wymagania :
- prawo jazdy C+E z kodem 95
- karta kierowcy
- doświadczenie jako kierowca na samochodach ciężarowych
- mile widziane doświadczenie na autotransporterach
- ewentualnie nauczymy obsługi i załadunku autotransportera

Oferujemy :
- umowę o pracę od pierwszego dnia zatrudnienia
- wysokie zarobki
- miłą atmosferę pracy
- posiadamy własne zaplecze serwisowe