Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 13.02.2024

MAGAZYNIER -RADONICE (k.Grodziska Maz.)-od 19,00zł/h PEWNA P

MK INTERIM Sp. z o.o.
  • Grodzisk Mazowiecki, mazowieckie pow. grodziski

Magazynier

Umowa o pracę

Stanowisko: MAGAZYNIER

Do obsadzenia dwa działy:
Kompletacja Zamówień ; Dział Przyjęć
Kompletacja zamówień ze skanerem kodów magazynowych

Miejsce pracy: Radonice (koło Grodziska Maz.)

STABILNE ZATRUDNIENIE

OPIS STANOWISKA

-kompletacja zamówień;

-transport towaru po magazynie;

-kontrola i pakowanie towaru;

-prace magazynowe pomocnicze;

WYMAGANIA

-minimalne doświadczenie w pracach magazynowych

-wykształcenie min. Średnie

-podstawowa znajomość obsługi komputera

-dobry stan zdrowia

-wysoka dyscyplina pracy

OFERUJEMY

-zatrudnienie na podstawie umowy cywilno-prawnej

-wynagrodzenie godzinowe 19,00 zł/h +premie

-SYSTEM PRACY I -zmianowy

od 13.00-21.00 (dla magazyniera kompletującego zamówienia) Pon-Pt
9.00-17.00 dla magazyniera z Działu Przyjęć- Pon-Pt

-PREMIE za wyniki w pracy

-stabilne zatrudnienie

Osoby zainteresowane prosimy i przesłanie Cv.

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Administratorem Państwa danych osobowych będzie MK INTERIM Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Rydygiera 11/220. Pełną treść informacji o przetwarzaniu Państwa danych osobowych znajdą Państwo na stronie

Informujemy, że odpowiadamy jedynie na wybrane aplikacje