Kierownik Robót

HR Project Sp zoo
  • Kraków, małopolskie

Inżynier

Umowa o pracę

Praca od zaraz

Kierownik Robót Sanitarnych

Kraków

PRACA OD ZARAZ!

OBOWIĄZKI:
-prowadzenie budowy w sposób zgodny z wiedzą i sztuką budowlaną oraz prawem budowlanym, procedurami firmowymi oraz wymogami kontraktu;
-nadzorowanie harmonogramu realizacji, planu finansowego i organizacji robót;
-odbiór prac i prowadzenie rozliczeń podwykonawców w oparciu o zawarte z nimi umowy;
-wybieranie optymalnego wariantu realizacji i uzgadnianie z inwestorem ewentualnych zamiennych rozwiązań;
-zarządzanie zespołem pracowników na budowie;
terminowe realizowanie powierzonych robót w ramach budżetu;
-organizacja pracy ekip, zmiany rodzaju materiału, ustalanie zakresów dodatkowych;
-terminowa realizacja kontaktów, optymalizacja kosztów inwestycji.

️Oczekiwania:
️wykształcenie wyższe techniczne;
️doświadczenie w zakresie realizacji zamówień publicznych, ️doświadczenie w zakresie prowadzenia robót instalacyjnych;
️mile widziane będą uprawnienia budowlane bez ograniczeń w zakresie instalacji i urządzeń: grzewczych i gazowych lub gotowość do ich zdobycia;
️umiejętność obsługi CAD, do przygotowywania dokumentacji powykonawczej;
️czynne prawo jazdy kat. B, gotowość do pracy w delegacji, dyspozycyjność;
️asertywność, stanowczość, komunikatywność.

Oferujemy

zatrudnienie na podstawie UOP lub B2B;
premia za zrealizowane w terminie i budżecie kontrakty;
karta Benefit;
samochód służbowy, laptop, telefon;
możliwość udziału w szkoleniach.

Prosimy o zamieszczenie w swoim CV następującej klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, przez HR Project Sp. z o.o. (ul. Radziwiłłowska 27/18, 31-026 Kraków), również w celu realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku oraz ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U.2018 poz. 1000).
Dodana
Wygasa (za 6 dni)