Twoje wsparcie w rekrutacji
PODGLĄD NIEAKTYWNEGO/NIEOPŁACONEGO OGŁOSZENIA

Specjalista ds. Ryzyka Finansowego

UWAGA!
Ogłoszenie straciło swoją ważność dnia: 2020-09-22

Alumetal SA  to nowoczesny i prężnie rozwijający się producent wtórnych aluminiowych stopów odlewniczych, zaliczany do największych w Europie.

Naszą największą wartością są pracownicy, dlatego wspieramy ich rozwój i zaangażowanie. Od lat tworzy przyjazne i rozwojowe środowisko pracy, które pozwala Pracownikom odpowiednio wykorzystywać własny potencjał i osiągnąć satysfakcję zawodową.

Grupa Alumetal - jeden z europejskich liderów, prężnie rozwijający się i nowoczesny producent aluminiowych stopów odlewniczych poszukuje pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy: Kęty

woj.  małopolskie

Atutem Naszej firmy są wysoko wykwalifikowani eksperci ściśle współpracujący na każdym stanowisku pracy. Jeśli cenisz sobie profesjonalizm, chcesz wyznaczać nowe kierunki rozwoju, lubisz podejmować nowe wyzwania i chcesz uczestniczyć w Naszym sukcesie, a do każdego zadania podchodzisz indywidualnie, dołącz do grupy fachowców, którzy zmieniają oblicze biznesu –

zostań współtwórcą Grupy Alumetal

Zakres obowiązków:

  • Codzienna i okresowa analiza płynności finansowej Grupy Alumetal
  • Zlecanie i zatwierdzanie płatności zobowiązań Grupy
  • Zarządzanie ryzykiem walutowym Grupy (udział w kształtowaniu polityki, realizacja, sprawozdawczość)
  • Wykonywanie natychmiastowych i terminowych transakcji wymiany walut
  • Udział w zabezpieczaniu pozostałych ryzyk finansowych (trade finance, hedging notowań surowców)
  • Udział w pracach w zakresie tworzenia i funkcjonowania systemu zarządzania ryzykiem
  • Kontakty i negocjacje z bankami

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe: ekonomiczne lub finansowe
  • Co najmniej trzy lata doświadczenia w zarządzaniu ryzkiem walutowym
  • Znajomość mechanizmów służących zabezpieczaniu ryzyka finansowego
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Bardzo dobra znajomość MS Office
  • Wysokie zdolności interpersonalne i komunikacyjne
  • Znajomość zagadnień i doświadczenie z zakresu systemów zarządzania ryzykiem mile widziana

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę w spółce giełdowej o gruntowanej pozycji rynkowej w Europie
  • Perspektywy rozwoju zawodowego w związku z dynamicznym rozwojem Grupy
  • Stabilne zatrudnienie i dobre warunki pracy
  • Pracę w międzynarodowym środowisku biznesowym
  • Atrakcyjny pakiet wynagrodzeń
  • Laptop, komórka
  • Dofinansowanie do wypoczynku Twojego i Twojego dziecka
  • Extra gotówka na święta dla pracowników i podarunki dla dzieci

Zawód:
Specjalista ds. finansów
Miejsce pracy:
Kęty
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Oferta dodana w dniu:
21-09-2020
Oferta wygasła w dniu:
22-09-2020
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

SPECJALISTA DO SPRAW RACHUNKOWOŚCI

Zawód: specjalista ds. finansów Rodzaj: umowa o pracę
Kontakt przez PUP
od 2800 zł
UoP brutto/mies.
Żywiec
Kęty

16-09-2020
od 2800 zł

INSPEKTOR DS. ADMINISTRACYJNO-TECHNICZNYCH

od 3300 zł
Katowice