Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 03.02.2024

Samodzielna księgowa

Gminna Spółdzielnia SCh
  • Szadek, łódzkie pow. zduńskowolski

Księgowy

Umowa o pracę

Gminna Spółdzielnia ,, SCH" w Szadku zatrudni samodzielną księgową.

Opis stanowiska:
Osoba zatrudniona na stanowisku samodzielnej księgowej odpowiadać będzie za m.in. prowadzenie ksiąg rachunkowych, ustalanie wartości zobowiązań podatkowych oraz zamykanie miesiąca, potwierdzanie i uzgadnianie sald z kontrahentami oraz z pracownikami, prowadzenie ewidencji środków trwałych, wartości niematerialnych i prawnych, ustalenie VAT, rozlicznie inwentaryzacji

Wymagania

wykształcenie kierunkowe
doświadczenie min 3 lata w obsłudze księgowej podmiotów korzystających z pełnej księgowości oraz KPiR
biegła znajomość przepisów rachunkowości i sprawozdawczości finansowej,
znajomość zagadnień z zakresu przepisów podatkowych CIT i VAT,
znajomość programów księgowych,
komunikatywność i umiejętność pracy w zespole.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV w terminie do 31 sierpnia 2020 r. z dopiskiem „Samodzielna księgowa” w temacie wiadomości. Po dokonaniu selekcji aplikacji, skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami w celu ustalenia terminów rozmów kwalifikacyjnych.