Telefoniczny Doradca Klienta

Sanmarks Sp. z o.o.
  • Jarosław, podkarpackie pow. jarosławski

Inny

Umowa o pracę

ZADANIA:
Prowadzenie rozmów telefonicznych z klientami. Analiza potrzeb klienta.
Dobór oferty dla klienta.

FIRMA ZAPEWNIA:
możliwość zdobycia doświadczenia w sprzedaży,
rozwój zawodowy oraz możliwość awansu,
atrakcyjne wynagrodzenie – część stałą oraz system premiowy,
przyjazną atmosferę, nowoczesne otoczenie.
WYMAGANIA:
miły głos i dobra dykcja,
komunikatywność i zaangażowanie,
zdolności sprzedażowe,
wysoka kultura osobista,
entuzjazm do pracy i pozytywne nastawienie do pracy i klientów.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie swojego CV na adres @ lub kontakt telefoniczny pod numerem

Informujemy, że Administratorem podanych danych osobowych jest Sanmarks sp. z o.o., z siedzibą w Lubaczowie, ul. Słowackiego 36, 37-600 Lubaczów. Dane osobowe będą przetwarzane w celach rekrutacyjnych. Podanie danych jest dobrowolne, jednakże w przypadku ich braku nie będziemy mogli rozpatrzyć Twojej kandydatury. Podstawą prawną do przetwarzania danych jest Twoja zgoda na przetwarzanie danych polegająca na przesłaniu dokumentów aplikacyjnych oraz konieczność zapoznania się przez nas z Twoim profilem kandydata przed zawarciem umowy (art. 6 ust. 1 lit a i b RODO). Do podanych danych mogą mieć dostęp dostawcy usług Administratora. Informujemy, że przysługuje Ci prawo do: żądania dostępu do danych osobowych, sprostowania, usunięcia, przenoszenia danych oraz prawo do ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania i prawo skargi do organu nadzorczego. Twoje dane będą przetwarzane przez czas trwania rekrutacji, po jej zakończeniu skontaktujemy się z wybranymi kandydatami, a pozostałe aplikacje zostaną usunięte, chyba że wyrazisz zgodę na udział w przyszłych rekrutacjach- w takim przypadku Twoje dane będą przetwarzane do momentu jej wycofania. Jeżeli jesteś zainteresowany udziałem w przyszłych projektach rekrutacyjnych załącz w dokumentach aplikacyjnych następującą zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych w tym celu:.
Prosimy o zamieszczenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na rzecz Sanmarks sp. z o.o. na przetwarzanie moich danych osobowych w celu udziału w przyszłych procesach rekrutacyjnych”.
Dodana
Wygasa (za 5 dni)