Twoje wsparcie w rekrutacji

Junior Google Ads Specialist

4 PEOPLE Sp. z o.o.

www.4people.pl zajmujemy się marketingiem internetowym. Co się kryje za tym – przyznajmy – enigmatycznym stwierdzeniem? Pozycjonowanie, kampanie PPC, budowanie landing page, social media i wszystkie inne działania reklamowe w internecie.

Miejsce pracy: Katowice
(praca częściowo w biurze, częściowo zdalnie)

Wynagrodzenie:
od 4000 zł do 5000 zł brutto NA START! (na umowie o pracę)

Aktualnie poszukujemy brakującego puzzla do naszego zespołu Google Ads.

Co się dla nas liczy? Coś więcej niż „szacunek ludzi ulicy”. A tak całkiem poważnie, liczymy na to, że Twoje teksty reklam będą dopasowane do klienta, a konwersja rosła będzie wprost proporcjonalnie do Twojego zadowolenia z wykonanej pracy.
Jesteśmy drużyną i gramy zespołowo, dlatego pozytywne nastawienie i chęć rozwoju, bierzemy z Tobą w pakiecie. Wejdź z nami na wyższy poziom w marketingu internetowym i sprawdź, czego oczekujemy od przyszłego Junior Google Ads Specialist.

Zakres obowiązków:

  • tworzenie, realizacja i optymalizacja kampanii Google Ads
  • analiza skuteczności prowadzonych kampanii z użyciem Google Ads i Google Analytics,
  • współpraca z innymi działami - zwłaszcza z działem Social Media,
  • wsparcie zespołu handlowego przy tworzeniu ofert,
  • współpraca z grafikami przy tworzeniu materiałów graficznych niezbędnych do realizacji kampanii Google Ads,
  • kontakt z klientami w sprawie realizowanych działań,
  • raportowanie działań.

Wymagania:

  • minimum rocznego doświadczenia w prowadzeniu kampanii Google Ads,
  • biegłej umiejętności korzystania z Google Analytics i wykorzystywania danych analitycznych do optymalizacji konwersji,
  • znajomości takich narzędzi jak Google Tag Manager czy Semstorm,
  • podstawowej znajomości języka angielskiego,
  • umiejętności poprawnego tworzenia komunikatów pod kątem stylistycznym oraz marketingowym,
  • podstawowej wiedzy z zakresu budowy stron internetowych - HTML to dla Ciebie nie to samo, co CSS,
  • kreatywności, bo dobry pomysł to podstawa,
  • doskonałej organizacji czasu pracy,
  • samodzielności!

Mile widziane:

  • Doświadczenie w prowadzeniu kampanii płatnych na innych platformach (poza Google) lub w innych językach.

Oferujemy:

  • otrzymasz wynagrodzenie podstawowe oraz prowizję od zrealizowanych projektów w ramach umowy o pracę,
  • dołączysz do doświadczonego zespołu specjalistów Google Ads i otrzymasz szansę na pracę przy interesujących projektach (polskich i zagranicznych,
  • będziesz uczestniczyć w szkoleniach wewnętrznych i zewnętrznych,
  • w pracy wykorzystasz różnego rodzaju narzędzia takie jak: Zapier, Supermetrics, Hotjar, a jeśli masz sugestie co do nowych - chętnie je wypróbujemy!
  • zyskasz możliwość rozwoju zawodowego i realizowania własnych pomysłów,
  • znajdziesz komfortowe warunki pracy,
  • wdrożysz własne pomysły oraz rozwiązania, bo lubimy czerpać z wiedzy innych,
  • możliwość łączenia pracy w biurze i zdalnej

W pakiecie: dogodna lokalizacja (centrum Katowic!), przerwa na lunch i karnet na siłownię! Dobrą atmosferę i możliwości rozwoju masz w standardzie.

Podaj swój adres e-mail, aby odpowiedzieć na tę ofertę pracy
Dzięki temu pracodawca będzie mógł szybciej się z Tobą skontaktować.
lub
Zaloguj się do Aplikuj.pl, aby przesłać zgłoszenie
Na podstawie Twoich danych profilowych przygotujemy aplikację na wybraną ofertę pracy.
lub
Załóż konto w Aplikuj.pl i prześlij zgłoszenie
Aby w pełni korzystać z portalu, zarejestruj się, uzupełnij dane i jednym kliknięciem wysyłaj aplikacje do pracodawców. Rejestracja jest całkowicie bezpłatna.
Klauzula informacyjna ›
Wiadomość z linkiem do zmiany hasła została wysłana.
Przypomnij hasło
Podaj adres e-mail użyty podczas rejestracji. Wyślemy Ci link do zmiany hasła.
Dodaj swoje CV i wyślij zgłoszenie do pracodawcy
Możesz również dołączyć list motywacyjny.
Max. rozmiar pliku: 5 MB
Rozszerzenia: PDF, DOC, DOCX, ODT
* - pola oznaczone gwiazdką są wymagane
Twoja aplikacja
została wysłana!
Dziękujemy - przekazaliśmy Twoje zgłoszenie do pracodawcy.
Twoje zgłoszenie na tę ofertę pracy zostało już wcześniej wysłane.
Nie możesz aplikować ponownie.
Zobacz wszystkie oferty pracy firmy:

Uwagi dotyczące aplikowania:

Osoby zainteresowane ofertą proszone są o wysłanie aplikacji za pomocą przycisku APLIKUJ.
Prosimy o załączanie CV.

Klauzula informacyjna:

Administratorem danych osobowych jest 4 PEOPLE Sp. z o.o. 40-012 Katowice ul. Św. Jana 10, NIP: 6482561035. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez 4 PEOPLE Sp. z o.o. 40-012 Katowice ul. Św. Jana 10, NIP: 6482561035 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.

Zawód:
Specjalista SEO/SEM
Miejsce pracy:
Katowice
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
4000-5000 zł UoP brutto/mies.
Oferta dodana w dniu:
10-08-2020
Oferta wygasa w dniu:
30-08-2020
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)