Twoje wsparcie w rekrutacji

Specjalista ds. Wyrobów Medycznych Nieaktywnych - Audytor

Pracując w TUV Rheinland Polska stale uczysz się czegoś nowego. Niezależnie od rodzaju wykonywanej pracy posiadasz dostęp do wiedzy oraz technologii, które pozwalają lepiej rozumieć otaczającą nas rzeczywistość. Jako niezależna strona trzecia, TUV Rheinland testuje techniczne innowacje, produkty, usługi i systemy pod kątem bezpiecznego i odpowiedzialnego użytkowania. Dzięki różnorodności świadczonych usług i branż z jakimi współpracujemy, a także dzięki atmosferze sprzyjającej wymianie doświadczeń Ty także zyskasz szansę stania się ekspertem.

TÜV Rheinland możesz wnosić swoją wiedzę i realizować własny rozwój osobisty. Jesteśmy zespołem wysoko wykwalifikowanych specjalistów, którzy stawiają sobie odpowiedzialne wyzwania. Pracując w TÜV Rheinland Polska stale uczysz się czegoś nowego. Niezależnie od rodzaju wykonywanej pracy posiadasz dostęp do wiedzy oraz technologii, które pozwalają lepiej rozumieć otaczającą nas rzeczywistość.

W związku ze świadczonymi usługami w zakresie wyrobów medycznych nieaktywnych poszukujemy osoby na stanowisko:

Specjalista ds. Wyrobów Medycznych - Audytor
Wyroby medyczne nieaktywne

nr ref.: WMNA/07/20

Miejsce pracy – jedno z biur (Zabrze, Kraków, Poznań, Warszawa, Olsztyn, Bydgoszcz) lub home office

Zakres obowiązków:

  • planowanie przebiegu audytów, prowadzenie audytów u klientów oraz przygotowywanie dokumentacji poaudytowej
  • utrzymywanie i rozwój uprawnień zawodowych
  • przygotowywanie i prowadzenie seminariów informacyjnych oraz szkoleń
  • współpraca i utrzymywanie pozytywnych relacji z klientami w zakresie certyfikacji
  • współtworzenie nowych usług oraz udział w projektach rozwojowych

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe (Inżynieria medyczna, Biomechanika, Elektronika, Elektrotechnika, Automatyka i kierunki pokrewne)
  • co najmniej 4 lata doświadczenia zawodowego w projektowaniu, rozwoju
    lub produkcji wyrobów medycznych nieaktywnych
  • mile widziana wiedza z zakresu systemów zarządzania jakością dla wyrobów medycznych oraz znajomość przepisów, dyrektyw MDD, IVDD, EN ISO 13485
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację zawodową, prowadzenie dokumentacji oraz korespondencji (w tym słownictwo specjalistyczne)
  • komunikatywność i łatwość w nawiązywaniu kontaktów
  • samodzielność i dokładność
  • umiejętność współpracy w zespole
  • gotowość do częstych podróży służbowych (w tym zagranicznych – także poza Europą)

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • pracę w jednym z naszych biur, a w innych lokalizacjach - pracę na zasadach „home office”
  • możliwość wykorzystywania i rozwijania swoich kwalifikacji zawodowych
  • współpracę w gronie specjalistów w przyjaznej i kooperacyjnej atmosferze, również w środowisku międzynarodowym
  • pracę o charakterze głównie mobilnym (w tym również wyjazdy za granicę)
  • prywatną opiekę medyczną oraz dofinansowanie do pakietów sportowych
  • elastyczne godziny rozpoczynania pracy (pomiędzy 7:00 a 8:30)

Podaj swój adres e-mail, aby odpowiedzieć na tę ofertę pracy
Dzięki temu pracodawca będzie mógł szybciej się z Tobą skontaktować.
lub
Zaloguj się do Aplikuj.pl, aby przesłać zgłoszenie
Na podstawie Twoich danych profilowych przygotujemy aplikację na wybraną ofertę pracy.
lub
Załóż konto w Aplikuj.pl i prześlij zgłoszenie
Aby w pełni korzystać z portalu, zarejestruj się, uzupełnij dane i jednym kliknięciem wysyłaj aplikacje do pracodawców. Rejestracja jest całkowicie bezpłatna.
Klauzula informacyjna ›
Wiadomość z linkiem do zmiany hasła została wysłana.
Przypomnij hasło
Podaj adres e-mail użyty podczas rejestracji. Wyślemy Ci link do zmiany hasła.
Dodaj swoje CV i wyślij zgłoszenie do pracodawcy
Możesz również dołączyć list motywacyjny.
Max. rozmiar pliku: 5 MB
Rozszerzenia: PDF, DOC, DOCX, ODT
* - pola oznaczone gwiazdką są wymagane
Twoja aplikacja
została wysłana!
Dziękujemy - przekazaliśmy Twoje zgłoszenie do pracodawcy.
Twoje zgłoszenie na tę ofertę pracy zostało już wcześniej wysłane.
Nie możesz aplikować ponownie.
Prosimy o wypełnienie formularza przygotowanego przez pracodawcę
Po kliknięciu w przycisk zostaniesz przekierowany na zewnętrzną stronę z formularzem pracodawcy do zbierania CV kandydatów.
Zobacz wszystkie oferty pracy firmy:
TÜV Rheinland Polska

Uwagi dotyczące aplikowania:

Osoby zainteresowane ofertą proszone są o wysłanie aplikacji za pomocą przycisku APLIKUJ.
Prosimy o załączanie CV.

Klauzula informacyjna:

Administratorem danych osobowych jest TÜV Rheinland Polska Sp. z o.o. 02-146 Warszawa ul. 17 Stycznia 56,, NIP: 5260030070. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych.

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez TÜV Rheinland Polska Sp. z o.o. 02-146 Warszawa ul. 17 Stycznia 56,, NIP: 5260030070 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.

Zawód:
Audytor
Miejsce pracy:
Kraków
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Oferta dodana w dniu:
10-08-2020
Oferta wygasa w dniu:
29-08-2020
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

Specjalista ds. Wyrobów Medycznych Aktywnych - Audytor

Zawód: audytor Rodzaj: umowa o pracę
Rekrutacja online

POLECANA
Zabrze
Opublikowana:10-08-2020 POLECANA

AUDYTOR WEWNĘTRZNY

Zawód: audytor Rodzaj: praca tymczasowa
Urząd Miejski w Zabrzu
od 3000 zł
UoP brutto/mies.
Zabrze