Twoje wsparcie w rekrutacji

pracownik administracyjny

Randstad jest międzynarodowym dostawcą rozwiązań z zakresu doboru personelu. Specjalizujemy się w usługach z dziedziny doradztwa personalnego oraz zatrudnienia tymczasowego. Na polskim rynku jesteśmy obecni od 20 lat.

Jeśli lubisz pracę biurową i chcesz rozwijać się w obszarze administracji, jesteś osobą dokładną i zorganizowaną, potrafisz się komunikować w języku czeskim oraz szukasz pracy w międzynarodowej firmie, to koniecznie daj nam o sobie znać i aplikuj już dziś! Dla naszego klienta, firmy zajmującej się dystrybucją produktów dla branży chemiczno – kosmetycznej, poszukujemy pracownika do wsparcia pracy biura.

Miejsce pracy: Republika Czeska (Frýdek-Místek)

Zakres obowiązków:

  • wsparcie administracyjne pracowników firmy (w tym przedstawicieli handlowych)
  • telefoniczna i e-mailowa obsługa klientów
  • administrowanie bazy danych kontrahentów i utrzymywanie z nimi dobrych relacji
  • międzynarodowa współpraca z innymi biurami

Wymagania:

  • bardzo dobra obsługa komputera oraz pakietu MS Office
  • samodzielność i umiejętność organizowania czasu pracy pod kątem powierzonych zadań
  • wysoka kultura osobista
  • inicjatywa i aktywne podejście do obowiązków
  • mile widziana znajomość języka czeskiego w stopniu umożliwiającym komunikację

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (forma umowy - do ustalenia)
  • pracę od poniedziałku do piątku
  • miłą atmosferę w pracy
  • możliwość nawiązania długofalowej współpracy i rozwoju w międzynarodowej organizacji
Podaj swój adres e-mail, aby odpowiedzieć na tę ofertę pracy
Dzięki temu pracodawca będzie mógł szybciej się z Tobą skontaktować.
lub
Zaloguj się do Aplikuj.pl, aby przesłać zgłoszenie
Na podstawie Twoich danych profilowych przygotujemy aplikację na wybraną ofertę pracy.
lub
Załóż konto w Aplikuj.pl i prześlij zgłoszenie
Aby w pełni korzystać z portalu, zarejestruj się, uzupełnij dane i jednym kliknięciem wysyłaj aplikacje do pracodawców. Rejestracja jest całkowicie bezpłatna.
Klauzula informacyjna ›
Wiadomość z linkiem do zmiany hasła została wysłana.
Przypomnij hasło
Podaj adres e-mail użyty podczas rejestracji. Wyślemy Ci link do zmiany hasła.
Dodaj swoje CV i wyślij zgłoszenie do pracodawcy
Możesz również dołączyć list motywacyjny.
Max. rozmiar pliku: 5 MB
Rozszerzenia: PDF, DOC, DOCX, ODT
* - pola oznaczone gwiazdką są wymagane
Twoja aplikacja
została wysłana!
Dziękujemy - przekazaliśmy Twoje zgłoszenie do pracodawcy.
Twoje zgłoszenie na tę ofertę pracy zostało już wcześniej wysłane.
Nie możesz aplikować ponownie.
Prosimy o wypełnienie formularza przygotowanego przez pracodawcę
Po kliknięciu w przycisk zostaniesz przekierowany na zewnętrzną stronę z formularzem pracodawcy do zbierania CV kandydatów.
Zobacz wszystkie oferty pracy firmy:
Randstad Polska Sp. z o.o.

Uwagi dotyczące aplikowania:

Zainteresowane osoby zapraszamy do zaaplikowania na powyższą ofertę - wystarczy kliknąć:

Agencja Zatrudnienia (47)

Zawód:
Pracownik ds. administracji
Miejsce pracy:
Czechy
Forma zatrudnienia:
praca tymczasowa
Oferta dodana w dniu:
30-07-2020
Oferta wygasa w dniu:
13-08-2020
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)