Twoje wsparcie w rekrutacji

Orders Processing Specialist with German

Zakres obowiązków:

YOUR RESPONSIBILITIES:

Processing documentation and entering information into the database
Providing support to existing Customers via email and telephone (cases related to invoices, orders, payments, loyalty cards, procedures)
Entering orders into computer system
Providing Clients with clear solutions and information

Wymagania:

EXPECTATIONS:

Good command of German (min.B1)
Communicative level of English
Analytical mind, knowledge of SAP
Previous working experience on similar position

Oferujemy:

OUR CLIENT OFFERS:

Full-time job within business hours
Competitive salary
Great benefits that include language classes, holiday bonus, private healthcare system, Multisport and much more
working with young and professional team within a modern office

Podaj swój adres e-mail, aby odpowiedzieć na tę ofertę pracy
Dzięki temu pracodawca będzie mógł szybciej się z Tobą skontaktować.
lub
Zaloguj się do Aplikuj.pl, aby przesłać zgłoszenie
Na podstawie Twoich danych profilowych przygotujemy aplikację na wybraną ofertę pracy.
lub
Załóż konto w Aplikuj.pl i prześlij zgłoszenie
Aby w pełni korzystać z portalu, zarejestruj się, uzupełnij dane i jednym kliknięciem wysyłaj aplikacje do pracodawców. Rejestracja jest całkowicie bezpłatna.
Klauzula informacyjna ›
Wiadomość z linkiem do zmiany hasła została wysłana.
Przypomnij hasło
Podaj adres e-mail użyty podczas rejestracji. Wyślemy Ci link do zmiany hasła.
Dodaj swoje CV i wyślij zgłoszenie do pracodawcy
Możesz również dołączyć list motywacyjny.
Max. rozmiar pliku: 5 MB
Rozszerzenia: PDF, DOC, DOCX, ODT
* - pola oznaczone gwiazdką są wymagane
Twoja aplikacja
została wysłana!
Dziękujemy - przekazaliśmy Twoje zgłoszenie do pracodawcy.
Twoje zgłoszenie na tę ofertę pracy zostało już wcześniej wysłane.
Nie możesz aplikować ponownie.
Prosimy o wypełnienie formularza przygotowanego przez pracodawcę
Po kliknięciu w przycisk zostaniesz przekierowany na zewnętrzną stronę z formularzem pracodawcy do zbierania CV kandydatów.
Zobacz wszystkie oferty pracy firmy:
CEE Experts by L.M. International Group
Zawód:
Pracownik administracyjno - biurowy
Miejsce pracy:
Łódź
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Oferta dodana w dniu:
29-07-2020
Oferta wygasa w dniu:
12-08-2020
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)